| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.71 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-160×160 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 18×18 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-RGB |
| Inombolo yePin | 12 |
| Umqhubi we-IC | GC9D01 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N071-1616TBBIG01-H12 sisikrini se-IPS TFT-LCD esijikelezayo esinesibonisi sobubanzi obuyi-intshi eziyi-0.71 esinesisombululo see-pixel eziyi-160x160. Esi sibonisi se-TFT esijikelezayo siquka iphaneli ye-IPS TFT-LCD eyakhiwe nge-GC9D01 driver IC enokunxibelelana nge-interface ye-SPI.
I-N071-1616TBBIG01-H12 yiphaneli ye-IPS (In plane Switching), enenzuzo yomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama yokwenyani xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe kunye ne-engile yokubukela ebanzi yeKhohlo:80 / Ekunene:80 / Ephezulu:80 / Ezantsi:80 degree (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko yi-1,200:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya yi-350 cd/m².
I-voltage yombane ye-LCM isuka kwi-2.4V ukuya kwi-3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V. Imodyuli yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso ze-automation zasekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, njl. Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+ 70℃ kunye namaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.