| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.00 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-240×320 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / MCU/RGB |
| Inombolo yePin | 22 |
| Umqhubi we-IC | ST7789 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-3 ezimhlophe nezinetshiphusi |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N200-2432KHWIG07-C22 yi-IPS TFT-LCD eyi-2-intshi enesisombululo see-pixels ezingama-240x320. Ixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana ezifana ne-SPI, i-MCU kunye ne-RGB, ibonelela ngokuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kuyo nayiphi na iprojekthi. Ukukhanya kwesiboniso se-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacileyo nokucacileyo nokuba kwiimeko zokukhanya okukhanyayo. Imonitha isebenzisa i-IC yomqhubi we-ST7789 ephucukileyo ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle nangokutyibilikayo.
I-N200-2432KHWIG07-C22 isebenzisa itekhnoloji ye-IPS (In plane Switching) ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/phezulu: 80/ezantsi: 80 degrees. umlinganiselo wokungafani we-1500:1, kunye nomlinganiselo we-aspect we-3:4 (ixabiso eliqhelekileyo). I-voltage yokubonelela ye-analog isuka kwi-2.4V ukuya kwi-3.3V (ixabiso eliqhelekileyo yi-2.8V). Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-angles zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza phantsi kobushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃, kwaye ubushushu bayo bokugcina buqala kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.
I-New Vision Technology Co., Ltd. inekomkhulu eShenzhen kwaye ibikhonza abathengi kangangeminyaka eli-15 ngezakhono zayo zophando nophuhliso oluqinileyo. Sizimisele ukubonelela ngeenkonzo zokubonisa ezikumgangatho ophezulu kunye nezobugcisa kubathengi kwihlabathi liphela. Iimveliso zethu, ezifana ne-N200-2432KHWIG07-C22, zaziwa ngokuthembeka kwazo, ukuzinza, kunye nokusebenza kakuhle.