| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.23 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×32 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 62×24×2.0 mm |
| Umbala | Mhlophe/Luhlaza/Mthubi |
| Ukukhanya | 120 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/32 |
| Inombolo yePin | 24 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1305 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X223-2832ASWCG02-C24 sisikrini se-2.23” se-COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-128x32. Le modyuli yesibonisi se-OLED inomlinganiselo we-outline we-62×24×2.0 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-55.02×13.1 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1305 controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-3.0V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/32 driving duty.
I-X223-2832ASWCG02-C24 sisikrini se-COG OLED, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zasekhaya ezikrelekrele, ii-POS zemali, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, iimoto, izixhobo ezinxitywayo ezikrelekrele, izixhobo zonyango, njl. Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Iqalise isikrini esitsha se-OLED esincinci esiyilwe nge-2.23-intshi, esiyimveliso entsha edibanisa itekhnoloji yanamhlanje kunye noyilo oluncinci.
Le module yesikrini se-OLED inobukhulu obuncinci besikrini obuyi-2.23 intshi kuphela, nto leyo eyenza ukuba ilungele usetyenziso olunendawo encinci. Nangona incinci, imodule yesikrini inesisombululo esimangalisayo samachaphaza ayi-128x32, iqinisekisa ukuboniswa kolwazi okucacileyo nokucacileyo.
Itekhnoloji ye-OLED esetyenziswa kule modyuli yokubonisa iqinisekisa umgangatho ogqwesileyo womfanekiso, imibala ecacileyo kunye nomahluko ongenakuthelekiswa nanto. Itekhnoloji ye-organic light-emitting diode (OLED) isusa imfuneko yesibane sangasemva, ngaloo ndlela iphucula ukusebenza kakuhle kwamandla kwaye isusa amathuba okuba kubekho imiba enxulumene nesibane sangasemva efana nokuphuma kwegazi kwisibane sangasemva.
Enye yezona zinto zibalaseleyo kwesi sikrini se-OLED display module kukuba sisebenza ngeendlela ezahlukeneyo. Nokuba uphuhlisa izinto ezinxitywayo, izixhobo ze-elektroniki ezincinci, okanye izixhobo zasekhaya ezikrelekrele, le module ingadityaniswa ngokulula kuyilo lwakho. Ukuhambelana kwayo nee-microcontrollers ezahlukeneyo kunye nobubanzi bayo be-voltage kuyenza ifaneleke kwiintlobo ngeentlobo zezicelo.
Isikrini se-OLED se-2.23-intshi sikwabonelela ngokubonakala okuhle kuzo zonke ii-engile, siqinisekisa ukuba umxholo wakho uhlala ucacile kwaye ucacile nokuba kwiimeko zokukhanya ezinzima. Oku kuyenza ifaneleke kwizixhobo zangaphandle okanye izixhobo ezifuna ukujongwa kwii-engile ezahlukeneyo.
Ukongeza, le modyuli yokubonisa yenzelwe ukuhlanganiswa okulula, kunye nojongano olulula oludibanisa ngokulula neenkqubo zakho ezikhoyo. Ubungakanani bayo obuncinci kunye noyilo olukhaphukhaphu luvumela ukuba idityaniswe lula kuyo nayiphi na iprojekthi ngaphandle kokuphazamisa ukusebenza.
Lilonke, isikrini semodyuli yesiboniso se-OLED esincinci esiyi-2.23-intshi sitshintsha umdlalo kwicandelo lobuchwepheshe bokubonisa. Isisombululo sayo esimangalisayo, imibala eqaqambileyo, kunye nokuhambelana nezicelo ezahlukeneyo kwenza ukuba ibe lukhetho olufanelekileyo kubaphuhlisi abafuna isisombululo sesiboniso esikumgangatho ophezulu. Ngenxa yesimo sayo esincinci kunye nokusebenza okuphezulu, le modyuli yesiboniso iya kutshintsha indlela esibona nesisebenzisana ngayo nezixhobo ze-elektroniki.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.