| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.92 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×160 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 80 cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yePin | 31 |
| Umqhubi we-IC | CH1127 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X192-2860KSWDG02-C31 yimodyuli yokubonisa ye-COG graphic OLED eyi-1.92-intshi enesisombululo see-pixels eziyi-160×128.
Le modyuli inomlinganiselo omncinci we-34.5 × 48.8 × 1.4 mm kunye nobukhulu bendawo esebenzayo (AA) obuyi-28.908 × 39.34 mm. Idibanisa i-CH1127 controller IC, ixhasa ii-interfaces ezihambelanayo, i-I²C, kunye nee-interfaces ze-serial ze-SPI ezineentambo ezi-4 ukuze kuqhagamshelwe ngokulula.
Ngombane we-3V logic supply kunye nombane we-12V display supply, le modyuli ye-OLED yenzelwe uluhlu olubanzi lwezicelo, kuquka:
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 270 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa ubuchule bethu bamva nje, isikrini semodyuli yesiboniso se-OLED esincinci se-1.92-intshi esine-128x160 dot OLED. Ubungakanani obuncinci bale modyuli yesiboniso esiphambili kunye nesisombululo esiphezulu senza ukuba ibe lukhetho olufanelekileyo kwiindidi ezahlukeneyo zezixhobo ze-elektroniki.
Ilinganisa ii-intshi eziyi-1.92 kuphela, imodyuli yokubonisa ye-OLED yenzelwe ukuba idityaniswe ngokungenamthungo kwizixhobo eziphathwayo, iiwotshi ezikrelekrele, izixhobo zokulandelela ukomelela komzimba kunye nezinye izixhobo ze-elektroniki ezincinci. Nangona inkulu, inika imifanekiso ecacileyo enesisombululo esiphezulu samachaphaza ayi-128x160. Qinisekisa ukuba abasebenzisi banokonwabela imibala eqaqambileyo, imifanekiso ecacileyo, kunye nemizobo egudileyo kwizixhobo zabo.
Imodyuli yokubonisa ixhotyiswe ngetekhnoloji ye-OLED (i-organic light-emitting diode), enika iingenelo ezininzi kunezikrini ze-LCD zemveli. Izikrini ze-OLED zibonelela ngomahluko ongcono, ii-engile zokubukela ezibanzi, kunye namaxesha okuphendula ngokukhawuleza. Oku kuthetha ukuba abasebenzisi banokulindela ukusebenza okubonakalayo okugqwesileyo kwiindawo ezikhanyayo nezimnyama nakwii-engile ezahlukeneyo zokubukela.
Ukongeza, iteknoloji ye-OLED ivumela iimodyuli zokubonisa ezincinci nezikhaphukhaphu, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke kwizixhobo eziphathwayo. Uyilo lwayo olusebenzisa amandla luqinisekisa ukuba isebenzisa amandla amancinci kunesikrini se-LCD, nto leyo enceda ekwandiseni ubomi bebhetri yezixhobo ze-elektroniki. Olu phawu luluncedo ngakumbi kwizixhobo ezenzelwe ukusetyenziswa ixesha elide ngaphandle kokutshaja rhoqo.
Ukongeza kwizakhono zayo ezibonakalayo ezimangalisayo, isikrini se-1.92-intshi encinci ye-128x160 dot OLED display module sikwaxhotyiswe ngeempawu ezilula ukuzisebenzisa. Sixhasa iindlela ezininzi zojongano, kubandakanya i-SPI (Serial Peripheral Interface) kunye ne-I2C (Inter Integrated Circuit), ebonelela ngokuguquguquka kokudibanisa nokudibanisa imodyuli kwizixhobo ezahlukeneyo ze-elektroniki.
Ukuze kube lula ukuyisebenzisa, imodyuli yokubonisa yenzelwe ukuba ibe nojongano olulula olwenza kube lula ukuyisebenzisa kunye nokusebenzisana nesixhobo. Ubungakanani bayo obuncinci buqinisekisa ukuba inokudibana ngokulula kwiindidi ezahlukeneyo zoyilo ngaphandle kokuphazamisa ukusebenza okanye ubuhle ngokubanzi.
Ngamafutshane, isikrini se-1.92-intshi esincinci se-128x160 dot OLED display module sisisombululo esifanelekileyo kwizixhobo ze-elektroniki ezifuna isikrini esincinci esinesisombululo esiphezulu. Ubungakanani bayo obuncinci, amandla okubona amangalisayo kunye neempawu ezisebenziseka lula ziyenza ibe sisisombululo esingcono kakhulu kubayili kunye nabavelisi ukuze bafumane amava obugcisa be-OLED ngale modyuli yokubonisa iphambili.