| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.89 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-167×42 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-SPI enezintambo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/42 |
| Inombolo yePin | 24 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1322 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-N289-6742ASWAG01-C24 sisiboniso se-2.89” se-COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-167×42.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED inomlinganiselo we-outline we-75.44×24.4×2.03 mm kunye nobukhulu be-AA 71.446×13.98 mm; Le modyuli yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-3.0V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/42 drive duty.
I-N289-6742ASWAG01-C24 sisiboniso se-OLED sesakhiwo se-COG, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zasekhaya ezikrelekrele, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, iimoto, izixhobo zezixhobo, izixhobo zonyango, njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Lilonke, iphaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED itshintsha umdlalo kwaye ithatha amava okubonisa iwase kwinqanaba elitsha ngokupheleleyo.
Ngenxa yobukhulu bayo obuncinci, isisombululo esiphezulu, kunye nokukhanya okugqwesileyo, le paneli ye-OLED ifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezicelo, kubandakanya ii-smartphones, iitablets, iikhamera zedijithali, nokunye.
Phucula imifanekiso yakho kwaye wenze umxholo wakho uphile ngephaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 90 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.