| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.70 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×64 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 73×40.24×2.0 mm |
| Umbala | Mhlophe/Luhlaza/Mthubi |
| Ukukhanya | 50 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 30 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1327 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X270-2864ASWHG03-C30 sisikrini se-2.70” COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-128x64. Le modyuli yesibonisi se-OLED inomlinganiselo we-outline we-73×40.24×2.0 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-61.41×30.69 mm.
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1327 controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-3.0V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/64 driving duty.
I-X270-2864ASWHG03-C30 sisikrini se-COG OLED, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zasekhaya ezikrelekrele, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, iimoto, izixhobo zezixhobo, izixhobo zonyango, njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo (<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Imodyuli yesiboniso se-OLED ye-2.70-intshi eyi-128x64 dot matrix! Esi sikrini sikumgangatho ophezulu sinika ukusebenza okungenakuthelekiswa nanto kunye neempawu ezintsha.
Yakhiwe ngengqondo yokusebenza kakuhle kwendawo, le fom ye-2.70-intshi ivumela ukuhlanganiswa okungenamthungo kwizixhobo ezincinci ngelixa igcina ukuthembeka okubonakalayo okugqwesileyo. Uxinano lwee-pixel eziyi-128x64 luqinisekisa imifanekiso ebukhali kakhulu kunye nokubonakaliswa komxholo okufundekayo, okuphucula intsebenziswano yomsebenzisi ngokucaca okuphezulu kwemizobo.
Isebenzisa ubuchwepheshe be-OLED besizukulwana esilandelayo, le modyuli ifezekisa iiparameter ezibonakalayo ezibalaseleyo kuquka umlinganiselo wokungafani okungenasiphelo, ukuveliswa kombala okwenyani, kunye nee-angles zokubukela ezibanzi kakhulu ze-170°. Ulwakhiwo lwe-pixel oluzikhuphayo luvumela amanqanaba amnyama agqibeleleyo kunye nokusetyenziswa kwamandla okuncitshisiweyo xa kuthelekiswa nezisombululo ze-LCD zesiqhelo.
Esi sisombululo se-OLED se-128x64 esiguquguqukayo sichaza kwakhona itekhnoloji yokubonisa encinci, sidibanisa uyilo lwe-ergonomic kunye nokugqwesa kobunjineli. Uyilo lwayo oluhambelanayo luxhasa uphuhliso lwe-firmware oluyilwe ngokwezifiso kunye noqwalaselo lwe-backlight, okwenza ukuba ifaneleke ngokulinganayo kwi-prototyping ye-elektroniki yabathengi kunye nokudibanisa imveliso yorhwebo. Yamkela unxibelelwano olubonakalayo olukwinqanaba elilandelayo kunye noyilo lwethu lwe-OLED oluphambili.