| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.36 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-240×320 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 51.27×68.36 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 54.5×83×2.2 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 250 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-MCU8BIT |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | ILI9340X |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-6 ze-CHIP-MHLOPHE |
| I-Voltage | 2.7~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-TFT035Y048-A0 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-3.36-intshi ebanzi ye-IPS TFT-LCD.
Le paneli ye-TFT-LCD encinci inomlinganiselo we-240×320 pixels, Imodyuli yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ILI9340X controller IC, ixhasa i-MCU 8-bit okanye i-SPI interface, uluhlu lwe-supply voltage (VDD) oluyi-2.7V~3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-250 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomahluko we-1200 (ixabiso eliqhelekileyo).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD eyi-3.36 intshi yi-portrait mode, kwaye iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/ephezulu: 80/ezantsi: 80 degrees.
Iphaneli ineembono ezahlukeneyo, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu enendalo egcweleyo.
Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo zonyango, izixhobo eziphathwayo, inkqubo yokubeka esweni ukhuseleko.
Ubushushu bokusebenza bale modyuli buphakathi kwe -20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buphakathi kwe -30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.
Sizisa isikrini esimangalisayo nesiphucuke kakhulu se-3.36" esincinci esinobukhulu obuyi-240 RGB×320 dots TFT LCD! Le modyuli yokubonisa yesimanje yenzelwe ukuguqula amava okubonisa ezixhobo ezahlukeneyo ze-elektroniki. Ngobukhulu bayo obuncinci kunye nokusebenza kwayo okugqwesileyo, inika amathuba angenamkhawulo okuphucula imveliso ebonakalayo yeemveliso zakho.
Le modyuli ye-TFT LCD inesiboniso se-240 RGB×320 dots esinesisombululo esiphezulu, ivelisa imifanekiso eqaqambileyo necacileyo. Nokuba uyila ifowuni ephathwayo, i-smartwatch, inkqubo efakwe ngaphakathi, okanye nasiphi na esinye isixhobo esiphathwayo, esi sikrini sinika ukucaca okubonakalayo okugqwesileyo kunye nomzobo weenkcukacha. Ubungakanani bayo obuncinci buyenza ifaneleke kwizixhobo eziphathwayo, iqinisekisa amava akhululekileyo kwaye alula ukuyisebenzisa ngelixa igcina imo yayo incinci.
Imodyuli yesibonisi se-TFT LCD eyi-3.36" ine-engile ebanzi yokujonga, evumela abasebenzisi ukuba bajonge umxholo wesikrini kwii-engile ezahlukeneyo ngaphandle kokulahlekelwa ngumgangatho. Oku kuqinisekisa ukuba imveliso yakho inika amava abonakalayo anomdla kwaye anomdla, okwandisa ulwaneliseko lomsebenzisi ngokubanzi. Le modyuli ikwabandakanya inkqubo yokukhanyisa ephucukileyo, eqinisekisa amanqanaba okukhanya ahambelanayo naphuculiweyo kwiimeko ezahlukeneyo zokukhanya.
Le modyuli yokubonisa ye-TFT LCD inika udibaniso olulula kuyilo lwemveliso yakho. Ixhotyiswe ngojongano olusebenziseka lula, oluvumela uqhagamshelo olungenamthungo kwibhodi ephambili yesixhobo sakho kwaye lunciphisa ixesha lophuhliso. Ukongeza, ixhasa iifomathi ezahlukeneyo zokufaka, ivumela ukuhambelana kunye nokuguquguquka kuzo zonke izixhobo kunye nezicelo ezahlukeneyo.
Ngaphezu koko, le modyuli yokubonisa yakhelwe ukumelana nobunzima bokusetyenziswa kwemihla ngemihla. Ulwakhiwo lwayo oluhlala ixesha elide luqinisekisa ukuxhathisa imikrwelo, iimpembelelo, kunye nezinye izinto zangaphandle, okuqinisekisa ubomi obude kunye nokusebenza okuthembekileyo.
Ukuqukumbela, isikrini se-3.36" esincinci esinobukhulu obuyi-240 RGB×320 dots TFT LCD sitshintsha umdlalo kwihlabathi lee-elektroniki. Isisombululo sayo esigqwesileyo, i-engile yokujonga ebanzi, kunye noyilo oluncinci kwenza ukuba ibe lukhetho olufanelekileyo kwizixhobo ezahlukeneyo kunye nezicelo. Phakamisa iimveliso zakho kwinqanaba elilandelayo ngale modyuli yokubonisa imangalisayo kwaye unikeze amava abonakalayo angenakuthelekiswa nanto kubasebenzisi bakho.