| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.95 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-480×480 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 40.44×57×2 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / MCU/RGB |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | ST7701S |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-8 ezimhlophe nezinetshiphusi |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.2 g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-TFT040B039 yimodyuli ye-IPS TFT-LCD yesikwere eyi-3.95-intshi eyenziwe ngee-pixels ezingama-480 x 480.
Le module ixhasa ujongano lwe-RGB kwaye isebenzisa iphaneli ye-IPS, ekhohlo: 80/ekunene: 80/ephezulu: 80/ezantsi: 80 degrees (ixabiso eliqhelekileyo) i-engile yokubukela ebanzi, umahluko 1000:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya 350 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), iphaneli yeglasi ekhanyayo, umlinganiselo womda 1:1.
Imodyuli yeTFT040B039 yakhelwe ngaphakathi nge-ST7701S controller IC, kwaye uluhlu lwevolthi yombane we-interface yi-2.5V ~ 3.3V, enexabiso eliqhelekileyo le-2.8V.
Imodeli ye-TFT040B039 inomlinganiselo wobushushu osebenzayo ukusuka kwi -20 ℃ ukuya kwi +70 ℃; Uluhlu lobushushu bokugcina luyi -30 ℃ ~ +80 ℃.
Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo zonyango, izixhobo eziphathwayo, inkqubo yokubeka esweni ukhuseleko.