| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.97 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-480×800 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 16.7M |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-MIPI |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | ST7701S |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-8 ezimhlophe nezinetshiphusi |
| I-Voltage | 2.7~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-TFT040B029-A0 yimodyuli yokubonisa ye-IPS TFT-LCD eyi-3.97-intshi; yenziwe ngesisombululo see-pixels ezingama-480 x 800.
Le module ixhasa i-MIPI DSI Serial interface (iindlela ezi-2), inephaneli ye-IPS enezibonelelo ze-engile yokubukela ebanzi ye-Left:85 / Ekunene:85 / Ephezulu:85 / Ezantsi:85 degree (eqhelekileyo), umlinganiselo wokungafani 800 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya 350 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), iphaneli yomphezulu we-Anti-Glare.
Esi siboniso se-MIPI LCD se-3.97-intshi sikwimo ye-portrait; sidibanise umqhubi we-IC ST7701S kwimodyuli, ububanzi be-interface yombane ukusuka kwi-2.7V ukuya kwi-3.3V.
Iphaneli ineembono ezahlukeneyo, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu enendalo egcweleyo.
Ifanelekile kakhulu kwizixhobo ezincinci zoshishino, iinkqubo zokubeka esweni ukhuseleko, izixhobo eziphathwayo, iirekhoda zokuqhuba, kunye nezinye izicelo zemveliso.
Le modyuli ye-TFT inokusebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -30℃ ukuya kwi +80℃.