| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.87 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-64×128 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 180 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I-SPI eneengcingo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1312 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X087-2832TSWIG02-H14 yimodyuli yokubonisa ye-OLED eyi-0.87 intshi eyi-Graphic passive matrix eyenziwe ngamachaphaza ayi-128x32.
Esi siboniso se-0.87" sinomfanekiso wemodyuli oyi-28.54×8.58×1.2 mm kunye nobukhulu be-Active Area obuyi-22.38×5.58 mm.
Le modyuli yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1312 IC, ixhasa ujongano lwe-I²C, umbane we-3V.
Le module yi-COG structure OLED display engadingi kukhanya kwangasemva (ukuzikhupha ngokwayo); ilula kwaye isebenzisa amandla aphantsi.
I-voltage yombane yokubonelela nge-logic yi-2.8V (VDD), kwaye i-voltage yombane yokubonisa yi-9V (VCC). Umbane onesiboniso sebhodi yokujonga eyi-50% yi-9V (yombala omhlophe), umthwalo wokuqhuba oyi-1/32.
Esi siboniso se-OLED esincinci esingange-intshi eziyi-0.87 sifanelekile kwizixhobo ezinxitywayo, i-E-cigarette, isixhobo sokunyamekela umntu, izixhobo eziphathwayo, ipeni yokurekhoda ilizwi, izixhobo zempilo, njl. Imodyuli ye-X087-2832TSWIG02-H14 ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Khetha iphaneli ye-X087-2832TSWIG02-H14 OLED kwaye ufumane amava ekamva lobuchwepheshe bokubonisa. I-factor yayo encinci, isisombululo esicacileyo, ukukhanya okugqwesileyo kunye neendlela ezahlukeneyo zokujonga izinto zenza ukuba ilungele nayiphi na iprojekthi. Phucula amava okubona iimveliso zakho kwaye ubandakanye abaphulaphuli bakho ngephaneli ye-X087-2832TSWIG02-H14OLED.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 120 (Min)cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS));
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa isikrini se-0.87-intshi micro 128x32 dot OLED esiphucukileyo, esimangalisayo sobuchwepheshe obuphambili esenzelwe ukuguqula amava akho okubona. Le modyuli yokubonisa encinci nenesitayile inika ukusebenza okumangalisayo kunye nokusebenza okungenakuthelekiswa nanto, nto leyo eyenza ukuba ibe lukhetho olufanelekileyo kwiintlobo ngeentlobo zezicelo.
Inesisombululo esiphezulu samachaphaza ayi-128x32, le modyuli yokubonisa ye-OLED iyakwazi ukubonisa imifanekiso kunye nombhalo ngokucacileyo nangokucacileyo. Nokuba ubukela imizobo enzima okanye ufunda oonobumba abancinci, umboniso unika amava abonakalayo acacileyo nangcono. Itekhnoloji ye-OLED iqinisekisa imibala eqaqambileyo, abamnyama abanzulu kunye nemibala ebanzi, okwenza yonke imifanekiso iphile kwaye icace.
Isikrini semodyuli yesikrini se-0.87-intshi micro OLED asiboneleli nje kuphela ngemiphumo emihle yokubona, kodwa sikwabonelela ngokuguquguquka okumangalisayo. Ubungakanani bayo obuncinci kunye nokusetyenziswa kwamandla aphantsi kwenza ukuba ifaneleke kwizixhobo eziphathwayo ezifana nezixhobo zokunxiba, ii-smartwatches, kunye nezinye izicelo ze-IoT. Ubungakanani obuncinci bemodyuli buvumela ukuhlanganiswa okungenamthungo kwiindidi ezahlukeneyo zoyilo ngaphandle kokubeka emngciphekweni umgangatho wesibonisi.
Imodyuli yokubonisa ye-OLED inexesha lokuphendula ngokukhawuleza kunye nee-engile zokubukela ezibanzi, iqinisekisa utshintsho olugudileyo phakathi kwemifanekiso kunye nokubonakala okugqwesileyo kwii-engile zokubukela ezahlukeneyo. Ixhotyiswe ngesilawuli esisebenza kakuhle, imodyuli inika uqhagamshelo olungenamthungo kunye nokuhambelana noluhlu olubanzi lwee-microcontrollers.
Ukongeza, le modyuli yesiboniso se-OLED inokuqina okuhle kakhulu kunye nobomi benkonzo. Iiphikseli zayo ezizikhanyisayo azifuni ukukhanya kwangasemva, zandisa ubomi kwaye zinciphisa ukusetyenziswa kwamandla. Ulwakhiwo oluqinileyo lwemodyuli luqinisekisa ukumelana noxinzelelo, ukungcangcazela kunye nobushushu obugqithisileyo, okwenza ifaneleke kwiindawo ezixineneyo.
Isikrini semodyuli yesiboniso se-Micro OLED esingu-0.87" senza ukufakwa nokusebenza kube lula. Ujongano lwayo olusebenziseka lula kunye namaxwebhu apheleleyo akhokela abasebenzisi ngaphandle kokuphazamiseka kwinkqubo yokuseta. Le modyuli ixhasa iintlobo ngeentlobo zojongano lonxibelelwano, kubandakanya i-I2C kunye ne-SPI, ukuze kusebenzeke kakuhle nezixhobo ezahlukeneyo. Unxibelelwano lubonelela ngokuguquguquka.
Ngamafutshane, isikrini se-0.87" micro 128x32 dot OLED display module sisixhobo esitsha esimangalisayo esithatha umboniso obonakalayo siye kubude obutsha. Isisombululo sayo esiphezulu, imibala eqaqambileyo, ubungakanani obuncinci, ukuguquguquka okungenakuthelekiswa nanto kunye nokuqina okuphezulu. Oku kwenza ukuba ibe lukhetho olufanelekileyo kuyo nayiphi na inkqubo yomboniso. Fumana amava ekamva lobuchwepheshe bomboniso ngale modyuli yomboniso ye-OLED ebalaseleyo.