| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.77 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-64×128 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 180 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I-SPI eneengcingo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1312 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X077-6428TSWCG01-H13 sisikrini esincinci se-OLED esenziwe ngamachaphaza angama-64×128, ubukhulu be-diagonal buyi-intshi eyi-0.77. I-X077-6428TSWCG01-H13 ine-module Outline eyi-12.13×23.6×1.22 mm kunye nobukhulu be-Active Area obuyi-9.26×17.26 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1312 controller IC; ixhasa i-interface ye-SPI ye-4-wire, umbane we-3V.
Le module yi-COG structure PMOLED display engadingi kukhanya kwangasemva (ukuzikhupha ngokwayo); ilula kwaye isebenzisa amandla aphantsi.
Esi siboniso se-OLED sincinci se-0.77intshi esingu-64×128 sifanelekile kwizixhobo ezinxitywayo, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zokunyamekela umntu, ipeni yokurekhoda ilizwi, izixhobo zempilo, njl.njl.
Le modyuli ye-0.77” yimo ye-portrait; ikwaxhasa imo ye-landscape.
Imodyuli ye-X077-6428TSWCG01-H13 ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 260 (Min)cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS));
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa ubuchule bethu bamva nje kwitekhnoloji yokubonisa - isikrini semodyuli yokubonisa ye-0.77-intshi micro 64×128 dot OLED esisemgangathweni ophezulu. Le modyuli yokubonisa ye-OLED encinci, enesisombululo esiphezulu yenzelwe ukuguqula amava okubukela kwaye iya kuba ngumgangatho omtsha wemiboniso ebonakalayo.
Idizayini yayo inesitayile kunye nesisombululo esimangalisayo samachaphaza angama-64×128, le modyuli yokubonisa ye-OLED inika imifanekiso ecacileyo necacileyo eya kutsala abasebenzisi. Nokuba uyila izinto zokunxiba, iikhonsoli zemidlalo, okanye nasiphi na esinye isixhobo se-elektroniki esifuna ujongano olubonakalayo, iimodyuli zethu zokubonisa ze-OLED ziya kubonelela ngokusebenza okuphezulu.
Isikrini se-0.77-intshi micro OLED display module sinesakhiwo esincinci kakhulu kwaye sifanelekile kwizixhobo ezinesithuba esincinci. Sinobunzima obuziigram ezimbalwa kuphela, ukuqinisekisa ukuba asiyongezi ubunzima okanye ubunzima obungafunekiyo kwindalo yakho. Sifanelekile kwizicelo apho ukuphatheka kunye nobuncinci kubalulekile.
Ukongeza, iimodyuli zokubonisa ze-OLED zikwanomfanekiso ogqwesileyo wombala, umahluko ophezulu kunye nee-engile zokubukela ezibanzi. Oku kuthetha ukuba abasebenzisi banokonwabela imifanekiso emihle evela phantse kuyo nayiphi na i-engile, nto leyo ephucula amava omsebenzisi ngokubanzi. Itekhnoloji ye-OLED ikwaqinisekisa amanqanaba amnyama agqibeleleyo ukuze umfanekiso ucace kwaye unzulu ngendlela engenakuthelekiswa nanto.
Iimodyuli zethu ze-OLED zokubonisa azintle nje kuphela, kodwa zikwahlala ixesha elide kakhulu. Zenzelwe ukumelana neemeko ezahlukeneyo zokusingqongileyo, nto leyo eyenza ukuba zikwazi ukumelana notshintsho lobushushu kunye nomothuko. Oku kuqinisekisa ukuba izixhobo zakho ziyaqhubeka nokusebenza kakuhle nakwiindawo ezinzima.
Ukongeza, le modyuli yokubonisa ye-OLED iyasebenza kakuhle kakhulu. Ukusetyenziswa kwamandla aphantsi kwandisa ubomi bebhetri yesixhobo, okuqinisekisa ukuba abasebenzisi banokonwabela ukusetyenziswa ixesha elide ngaphandle kokutshaja rhoqo.
Sizimisele ukubonelela ngetekhnoloji entsha ephucula ukusebenza kunye nempembelelo ebonakalayo yezixhobo ze-elektroniki. Ukuqaliswa kwesikrini se-0.77-intshi miniature 64×128 dot OLED display module kubonisa ukuzinikela kwethu ekuziseni izibonisi ezigqwesileyo kwimarike. Phucula isixhobo sakho ngeemodyuli zethu ze-OLED display ukuze amava akho okubona afikelele kwinqanaba elitsha.