| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 4.30 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-480×272 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 300 cd/m² |
| Ujongano | I-RGB |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | I-NV3047 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ene-chip-white 7 |
| I-Voltage | 3.0~3.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-043B113C-07A yi-IPS TFT-LCD eyi-4.3 intshi ene-wide viewing angle module ye-LCD display, enesisombululo sesikrini esinombala opheleleyo se-480x272, i-NV3047 driver IC eyakhelwe ngaphakathi, kunye nenkxaso ye-RGB 24bit interface.
Le modyuli ye-IPS TFT inokukhanya kwe-300 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), umlinganiselo wesikrini we-16:9, umahluko we-1000 (ixabiso eliqhelekileyo), kunye neglasi ekhazimlayo.
I-043B113C-07A isebenzisa ubuchwepheshe bephaneli ye-IPS (In plane Switching) ene-engile yokujonga ebanzi, enoluhlu lokujonga oluvela ekhohlo: 85/ekunene: 85/ephezulu: 85/ezantsi: 85 degrees.
Iphaneli ye-IPS ine-engile ebanzi yokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo.
Ubushushu bokusebenza bemodyuli buphakathi kwe -20 ℃ ukuya ku +70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buphakathi kwe -30 ℃ ukuya ku +80 ℃.