| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.97 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-320×480 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 60×92.25×2.2 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 16.7M |
| Ukukhanya | 400 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-MCU |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | ILI9488 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-8 ezimhlophe nezinetshiphusi |
| I-Voltage | 2.7~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-TFT398B008 yimodyuli ye-TFT LCD eyi-intshi eziyi-3.98 enephaneli ye-IPS. Le modyuli yakhelwe ngaphakathi nge-ILI9488 driver IC exhasa ujongano lwe-MCU.
Esi siboniso se-portrait sinesisombululo samachaphaza angama-320×480 kunye nokukhanya okungama-400 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomahluko ongama-1200 (ixabiso eliqhelekileyo).
Iphaneli ye-IPS inenzuzo yee-engile ezibanzi zokubukela ze-Left:89 / Ekunene:89 / Phezulu:89 / Ezantsi:89 degrees (eqhelekileyo).
Iphaneli ineembono ezahlukeneyo, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu enendalo egcweleyo.
Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo zonyango, izixhobo eziphathwayo, inkqubo yokubeka esweni ukhuseleko.
Ubushushu bokusebenza bale modyuli buphakathi kwe -20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buphakathi kwe -30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.