| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 4.96 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-720×1280 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | I-TBD |
| Ujongano | I-MIPI |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | ILL9881C |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ene-chip-white 12 |
| I-Voltage | 3.0~3.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-TFT50B030-B0 yimodyuli yokubonisa ye-IPS TFT-LCD eyi-4.96-intshi; yenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-720×1280. Le Paneli yokubonisa ye-MIPI LCD inomlinganiselo wemodyuli oyi-66.40×120.05×1.67 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-61.78×109.82 mm.
Le module ixhasa i-MIPI DSI Serial interface (iindlela ezi-2), inephaneli ye-IPS enezibonelelo ze-engile yokubukela ebanzi ye-Left:80 / Ekunene:80 / Phezulu:80 / Phantsi:80 degree (eqhelekileyo), umlinganiselo wokungafani yi-1000 (ixabiso eliqhelekileyo), iphaneli yomphezulu we-Anti-Glare.
Esi siboniso se-MIPI LCD se-intshi eziyi-4.96 sikwimo ye-portrait; sidibanise umqhubi we-IC ILL9881C kwimodyuli, umlinganiselo wombane wombane ophakathi kwe-3.0V ukuya kwi-3.6V.
Le phaneli ineembono ezahlukeneyo, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu enendalo egcweleyo. Ifanelekile kakhulu kwizixhobo ezincinci zoshishino, iinkqubo zokujonga ukhuseleko, izixhobo eziphathwayo, iirekhoda zokuqhuba, kunye nezinye izinto ezisetyenziswa kwimveliso. Le modyuli yeTFT ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -30℃ ukuya kwi +80℃.
Siyaqonda ukubaluleka kokubonisa izinto ezisemgangathweni ezihlangabezana neemfuno zamashishini ahlukeneyo. Ngokuzibophelela kwethu kumgangatho nokuthembeka, sizakhele igama elihle phakathi kwabathengi bethu kwihlabathi liphela.
Sizisa isikrini se-5.0-intshi esiphakathi se-720x1280 dot TFT LCD display screen, imveliso ebalaseleyo ebeka imigangatho emitsha yetekhnoloji yokubonisa ebonakalayo. Le modyuli yokubonisa esemgangathweni ibonakalisa ubunjineli obuchanekileyo nobutsha bokubonelela ngemibala eqaqambileyo, imifanekiso ecacileyo kunye namava okubukela agqwesileyo.
Le modyuli yokubonisa ye-TFT LCD inobukhulu besikrini obuyi-intshi eziyi-5.0, inika indawo eyaneleyo yamava e-multimedia anomdla, ifanelekile kwimidlalo, ukubukela iividiyo, okanye ukukhangela imifanekiso. Isisombululo se-HD samachaphaza ayi-720x1280 siqinisekisa ukuba yonke inkcukacha ithathwa ngokucacileyo okumangalisayo, inika imifanekiso ubomi kwaye iphucula amava akho okubona ngokubanzi.
Itekhnoloji ye-TFT (Thin Film Transistor) esetyenziswa kule modyuli yokubonisa iqinisekisa ixesha lokuphendula elikhawulezayo, ii-engile zokubukela ezibalaseleyo kunye nokusetyenziswa kwamandla okuncitshisiweyo. Oku kuthetha ukuba ungonwabela imizobo engenamthungo kunye notshintsho olugudileyo ngaphandle kokubeka ubomi bebhetri esichengeni. Ukuveliswa kombala okugqwesileyo kubonisa ngokuchanekileyo uluhlu olubanzi lwemibala, okukuvumela ukuba ufumane imiboniso eqaqambileyo njengoko yayifanele ukuba njalo.
Isikrini se-TFT LCD esiphakathi esibukhulu obuyi-5.0-intshi sisebenzisa ubuchwepheshe besikrini sokuchukumisa obuphambili, sitshintsha ngokupheleleyo indlela osebenzisana ngayo nesixhobo sakho. Ngenxa yezakhono zaso zokuchukumisa eziphendulayo neziqondakalayo, ungahambahamba kwiimenyu ngokulula, uswayiphe phakathi kwezikrini, kwaye wonwabele amava omsebenzisi asebenzisanayo ngakumbi.
Ukuqina nokuthembeka zezona zinto zibalulekileyo kule modyuli yokubonisa. Ulwakhiwo lwayo oluqinileyo kunye nezixhobo ezikumgangatho ophezulu ziqinisekisa ukusebenza okuhlala ixesha elide, nto leyo eyenza ukuba ilungele usetyenziso olwahlukeneyo, kuquka ii-smartphones, iitablets, iinkqubo zeGPS, izixhobo zemidlalo eziphathwayo, nokunye. Le modyuli ikwalula ukuyifaka nokuyidibanisa kwizixhobo ezahlukeneyo, inika abavelisi isisombululo esingenaxhala.
Fumana amava ekamva lobuchwepheshe bokubonisa ngesikrini se-5.0-intshi esiphakathi se-720x1280 dot TFT LCD display module. Zibandakanye kwihlabathi lemibala eqaqambileyo, imifanekiso ecacileyo kunye nemiboniso enomtsalane. Phucula isixhobo sakho kwaye uvule amathuba angenamkhawulo ngale mveliso intle.