| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 7.0 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-800×480 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 164.90×100×3.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 16.7 M |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-RGB ye-8-bit ehambelanayo |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ye-27 CHIP-MHLOPHE |
| I-Voltage | 3.0~3.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-B070TN333C-27A yimodyuli ye-TFT-LCD eyi-intshi ezi-7 esebenza kakuhle enesisombululo se-WVGA (ii-pixels ezingama-800×480). Esi siboniso sezinga lemizi-mveliso sidibanisa ukucaca okugqwesileyo kokubona kunye netekhnoloji yokuchukumisa ephucukileyo eqikelelweyo, enika ukusebenza okuphezulu kwizicelo ezifakiweyo.
Iinkcukacha zobugcisa: