| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.47 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-172×320 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-QSP/MCU |
| Inombolo yePin | 8 |
| Umqhubi we-IC | GC9307 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-3 |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N147-1732THWIG49-C08 yimodyuli ye-IPS TFT-LCD eyi-1.47-intshi enesisombululo esiphezulu see-pixels eziyi-172x320. Ixhotyiswe ngetekhnoloji ye-IPS (In-Plane Switching) ejongeka ngobubanzi, inika imifanekiso ehambelanayo, esemgangathweni ophezulu enemibala eqaqambileyo, egcweleyo, neyendalo kwii-engile zokubukela ezingama-80 degrees (ekhohlo/ekunene/phezulu/ezantsi).
Esi siboniso sixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana, kuquka ne-SPI, ukuze kudityaniswe inkqubo eguquguqukayo. Ukukhanya kwayo okuphezulu kwe-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okuhle nokuba kukukhanya okukhanyayo. Ukusebenza kuqhutywa yi-IC yomqhubi we-GC9307 ephucukileyo, evumela ukusebenza kakuhle nangokutyibilikayo.
Iinkcukacha eziphambili:
Umlinganiselo wokungafani: 1500:1
Umlinganiselo woBume: 3:4 (Oqhelekileyo)
I-Analog Supply Voltage: -0.3V ukuya kwi-4.6V (2.8V eqhelekileyo)
Ubushushu bokusebenza: -20°C ukuya ku +70°C
Ubushushu bokugcina: -30°C ukuya ku +80°C