| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.46 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-80×160 |
| Jonga iNdlela | Uhlolo LONKE |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI yoMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | GC9107 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-3 |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubunzima | 1.1 |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N146-0816KTBPG41-H13 yimodyuli ye-IPS TFT-LCD eyi-1.46-intshi enesisombululo see-pixels ezingama-80x160. Isebenzisa itekhnoloji ye-IPS (In-Plane Switching) ejongeka ngobubanzi, inika umgangatho womfanekiso ohambelanayo kwii-engile zokubukela ezingama-80 degrees (ekhohlo/ekunene/phezulu/ezantsi), inika imibala eqaqambileyo, egcweleyo, neyendalo.
Esi siboniso sixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana (i-SPI, i-MCU, i-RGB) ukuze kudityaniswe ngendlela eguquguqukayo. Ngomgangatho ophezulu wokukhanya we-350 cd/m², siqinisekisa ukubonakala okuhle kakhulu nokuba siphantsi kokukhanya okukhanyayo okubonakalayo. Ukusebenza kuqhutywa yi-**GC9107 driver IC** ephucukileyo, eqinisekisa ukusebenza kakuhle nangokutyibilikayo.
Iinkcukacha eziphambili:
Umlinganiselo wokungafani: 800:1
Umlinganiselo woBume: 3:4 (Oqhelekileyo)
I-Analog Supply Voltage: -0.3V ukuya kwi-4.6V (2.8V eqhelekileyo)
Ubushushu bokusebenza: -20°C ukuya ku +70°C
Ubushushu bokugcina: -30°C ukuya ku +80°C