| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.45 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-60 x 160 |
| Jonga iNdlela | 12:00 |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 300 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI yoMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | GC9107 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe eyi-1 |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.1g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
Nantsi inkcazo-bume yobugcisa ehlaziyiweyo ngobuchwephesha:
Iprofayili yoBugcisa ye-N145-0616KTBIG41-H13
Imodyuli ye-IPS TFT-LCD eyi-1.45-intshi enikezela ngesisombululo see-pixel ezingama-60×160, eyenzelwe usetyenziso oluguquguqukayo olufakwe ngaphakathi. Ibonisa ukuhambelana kojongano lwe-SPI, esi siboniso siqinisekisa ukuhlanganiswa okulula kwiinkqubo ezahlukeneyo ze-elektroniki. Ngokukhanya okuphumayo kwe-300 cd/m², igcina ukubonakala okucacileyo nokuba kuselangeni ngqo okanye kwiindawo ezikhanyayo kakhulu.
Iinkcukacha ezingundoqo:
Ulawulo Oluphambili: Umqhubi we-GC9107 IC wokulungiswa kwesignali kakuhle
Ukubukela Ukusebenza
Ii-engile zokujonga ezilinganayo ezingama-50° (L/R/U/D) ngetekhnoloji ye-IPS
Umlinganiselo womahluko ongu-800:1 wokuphucula ukucaca kobunzulu
Umlinganiselo we-aspect ratio ye-3:4 (uqwalaselo oluqhelekileyo)
Iimfuno zamandla: Unikezelo lwe-analog lwe-2.5V-3.3V (oluqhelekileyo lwe-2.8V)
Iimpawu zokusebenza:
Ukugqwesa Okubonakalayo: Ubungakanani bombala wendalo obunomphumo we-chromatic we-16.7M
Ukumelana neNdalo:
Uluhlu lokusebenza: -20℃ ukuya ku +70℃
Ukunyamezelana kokugcinwa: -30℃ ukuya ku +80℃
Ukonga Amandla: Uyilo oluphantsi lwe-voltage kwizicelo ezibuthathaka kumbane
Iingenelo eziphambili:
1. Ukusebenza okufundeka lula elangeni kunye nomaleko we-IPS ochasene nokugqama
2. Ulwakhiwo oluqinileyo ukuze kuqinisekiswe ukuba luthembekile kwimizi-mveliso
3. Ukuphunyezwa kweprotocol ye-SPI elula
4. Ukusebenza okuzinzileyo kobushushu kwiimeko ezimandundu
Ilungele:
- Imiboniso yedeshibhodi yeemoto
- Izixhobo ze-IoT ezifuna ukubonakala kwangaphandle
- Izixhobo zonyango zokunxibelelana
- Iiterminal eziphathwa ngesandla eziqinileyo