| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.65 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-142 x 428 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | Imigca emi-4 ye-SPI/MCU |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | I-NV3007 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-3 |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.1 |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +60 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-SPEC N165-1442KTBIG31-H13 yimodyuli ye-IPS TFT-LCD eyi-1.65-intshi enikezela ngesisombululo see-pixels eziyi-142×428. Ibonisa ubuchwepheshe be-IPS (In-Plane Switching) obune-angle ebanzi, ibonelela ngee-angles zokubukela ezihambelanayo ezingama-80° (L/R/U/D) kunye nemifanekiso ecacileyo nenemibala.
Ixhasa i-SPI, i-MCU, kunye ne-RGB interfaces, le sikrini ivumela ukuhlanganiswa kwenkqubo eguquguqukayo. Ukukhanya kwayo okuphezulu kwe-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okuphezulu kwiindawo ezikhanyayo, ngelixa i-NV3007 driver IC ephucukileyo iqinisekisa ukusebenza kakuhle.
Iinkcukacha eziphambili:
Umlinganiselo wokungafani: 1000: 1
Umlinganiselo woBume: 3:4 (Oqhelekileyo)
I-Analog VDD:2.5V - 3.3V (Uhlobo lwe-2.8V)
Ubushushu bokusebenza: -20°C ukuya ku-+60°C
Ubushushu bokugcina: -30°C ukuya ku-+80°C
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.