| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.30 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-64×128 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Umbala | Mhlophe/Luhlaza okwesibhakabhaka |
| Ukukhanya | 100 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I²C/4-wire SPI |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1312 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
Sizisa i-X130-6428TSWWG01-H13 – isibonisi se-OLED se-Graphic esingu-1.30-intshi esisebenza kakuhle kakhulu esinesakhiwo se-COG, esibonelela ngemifanekiso ecacileyo ngesisombululo sayo se-64×128-pixels.
Yenzelwe ukuhlanganiswa okuncinci, le modyuli ye-OLED ineprofayili encinci kakhulu enobukhulu obuyi-17.1×35.8×1.43 mm kunye nobukhulu bendawo esebenzayo (AA) eyi-14.7×29.42 mm. Isebenza yi-IC yokulawula i-SSD1312 eyakhelwe ngaphakathi, inika uqhagamshelo oluguquguqukayo kunye nenkxaso kuzo zombini ii-interface ze-4-Wire SPI kunye ne-I²C. Le modyuli isebenza kwi-voltage ye-logic supply ye-3V (eqhelekileyo) kunye ne-voltage ye-display supply ye-12V, kunye nomjikelo wokuqhuba we-1/128.
Idibanisa ulwakhiwo olukhaphukhaphu, ukusebenza kakuhle kwamandla, kunye nefomu ethambileyo, i-X130-6428TSWWG01-H13 ilungele uluhlu olubanzi lwezicelo, kubandakanya izixhobo zokulinganisa, izixhobo zasekhaya, iinkqubo ze-POS zemali, izixhobo eziphathwayo, ubuchwepheshe obukrelekrele, iziboniso zeemoto, kunye nezixhobo zonyango.
Yenzelwe ukuthembeka, le modyuli ye-OLED isebenza kakuhle kumaqondo obushushu aqala kwi -40°C ukuya kwi +70°C kwaye inokumelana neemeko zokugcina ukusuka kwi -40°C ukuya kwi +85°C, iqinisekisa ukusebenza okuzinzileyo kwiindawo ezifuna amandla.
Kutheni ukhetha i-X130-6428TSWWG01-H13?
Incinci kwaye inesisombululo esiphezulu: Ifanelekile kwiindlela ezixineneyo zoyilo ezifuna imifanekiso ebukhali.
Ukusebenza Okuqinileyo: Kwakhelwe ukunyamezela iimeko ezinzima.
Uluhlu olubanzi lwezicelo: Ifanelekile ukusetyenziswa kwimizi-mveliso, kubathengi, nakwezonyango.
Ngokukhanya kwayo okuphezulu, uyilo oluhle, kunye netekhnoloji ye-OLED esemgangathweni, i-X130-6428TSWWG01-H13 inika amandla abayili kunye nabaphuhlisi ukuba benze izisombululo ezintsha ezinempembelelo ebonakalayo ebalaseleyo.
Fumana amava ekamva lobuchwepheshe bokubonisa - khetha iimodyuli zethu ze-OLED kwaye uphile iingcamango zakho ngokucacileyo nangokuthembekileyo okungenakuthelekiswa nanto.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 160 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa ubugcisa bethu bamva nje: isikrini semodyuli yesiboniso se-OLED esincinci esiyi-1.30-intshi. Esi sikrini sincinci, esinesisombululo esiphezulu senzelwe ukubonelela ngamava abonakalayo angcono kwiintlobo ngeentlobo zezicelo.
Ubungakanani besikrini sale module yesikrini se-OLED yi-intshi eziyi-1.30 kuphela. Nangona ubukhulu buncinci, umgangatho awuchaphazeleki konke konke. Ngesisombululo samachaphaza angama-64 x 128, inika imifanekiso ecacileyo kunye nemibala eqaqambileyo, okwenza ifaneleke kuyo nayiphi na iprojekthi efuna umboniso obonakalayo okhangayo.
Itekhnoloji ye-OLED esetyenziswa kule modyuli iqinisekisa umahluko omkhulu, nto leyo ebangela ukuba kubekho imibala emnyama enzulu kunye nemhlophe ecacileyo, nto leyo ebangela ukuba kubekho imibala emihle kunye nokucaca okuphuculweyo. Nokuba uyila isixhobo esinxitywayo okanye umboniso wolwazi oluncinci, esi sikrini siya kubonelela ngamava okubukela angcono.
Enye yezona nzuzo ziphambili zezikrini ze-OLED kukuguquguquka kwazo, kwaye le modyuli ayifani. Uyilo lwayo oluncinci nolukhaphukhaphu lwenza ukuba ikwazi ukuguquguquka kwiimeko ezahlukeneyo, nto leyo evumela ukuhlanganiswa okungenamthungo kwiimveliso zakho. Nokuba ufuna isikrini sesixhobo esiphathwayo, iwotshi ekrelekrele, okanye isixhobo sezonyango, le modyuli yesikrini se-OLED iya kufaneleka ngokugqibeleleyo.
Ukongeza kwimifanekiso emihle kakhulu kunye nokuguquguquka, le module inika i-engile ebanzi yokujonga, iqinisekisa ukuba umboniso uhlala ucacile kwaye ucacile xa ujongwa kwii-engile ezahlukeneyo. Olu phawu lubaluleke kakhulu kwizicelo ezinabasebenzisi abaninzi okanye xa ukubonakala kuzo zonke ii-engile kubalulekile.
Ukongeza, le modyuli yokubonisa ye-OLED ihlala ixesha elide. Ngenxa yokusebenzisa kwayo amandla aphantsi kunye nokuqina kwayo okuphezulu, yenzelwe ukuba isebenze ixesha elide, nto leyo eyenza ifaneleke kwiiprojekthi ezifuna ukusebenza rhoqo.
Ngamafutshane, isikrini sethu se-OLED esincinci se-intshi eziyi-1.30 sidibanisa umgangatho obonakalayo omangalisayo, ukuguquguquka kunye nokuqina, okwenza ukuba sibe sesona sifanelekileyo kwiintlobo ngeentlobo zezicelo. Ubungakanani bayo obuncinci kunye nesisombululo esiphezulu kuya kuyiphucula nayiphi na iprojekthi, ngelixa i-engile yayo yokubukela ebanzi iqinisekisa umboniso ogqwesileyo. Ukubonakala kwiimbono ezahlukeneyo. Phucula umboniso wemveliso yakho ngetekhnoloji yethu ye-OLED yanamhlanje kwaye uthabathe abasebenzisi bakho ngemifanekiso emihle.