| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.32 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×96 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/96 |
| Inombolo yePin | 25 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1327 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
Sizisa i-N132-2896GSWHG01-H25, imodyuli yokubonisa ye-OLED yesakhiwo se-COG esiphambili edibanisa uyilo olukhaphukhaphu, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi kunye neprofayili ebhityileyo kakhulu. Isibonisi silinganisa i-intshi eziyi-1.32 kwaye sinesisombululo se-pixel samachaphaza ayi-128×96, ebonelela ngemifanekiso ecacileyo kwiintlobo ngeentlobo zezicelo. Imodyuli inobukhulu obuncinci obuyi-32.5×29.2×1.61 mm, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke kwizixhobo ezinesithuba esincinci.
Enye yezona zinto zibalaseleyo zale modyuli ye-OLED kukukhanya kwayo okugqwesileyo. Isibonisi sinokukhanya okuncinci kwe-100 cd/m², okuqinisekisa ukubonakala okugqwesileyo nakwiindawo ezikhanyayo. Nokuba uyisebenzisela izixhobo zezixhobo, usetyenziso lwasekhaya, i-POS yezemali, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe obukrelekrele, izixhobo zonyango, njl.njl. le modyuli iya kubonelela ngojongano lomsebenzisi olucacileyo nolucacileyo.
I-N132-2896GSWHG01-H25 yenzelwe ukusebenza kwiimeko ezahlukeneyo kwaye isebenza ngokungenasiphako kubushushu obuphakathi kwe -40°C ukuya ku +70°C. Ukongeza, ubushushu bayo bokugcina buphakathi kwe -40℃ ukuya ku +85℃, okuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo nakwiindawo ezixineneyo. Oku kuyenza ifaneleke kwizicelo ezifuna uzinzo nokuqina, kukunika uxolo lwengqondo lokuba izixhobo zakho ziya kusebenza ngokuthembekileyo nakweyiphi na imeko.
①Ibhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
②I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
③Ukukhanya Okuphezulu: 100 cd/m²;
④Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
⑤Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
⑥Ubushushu bokusebenza obubanzi
⑦Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi;