| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.12 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-256×64 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 88×27.8×2.0 mm |
| Umbala | Mhlophe/Luhlaza/Mthubi |
| Ukukhanya | 60 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/eneengcingo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 30 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1322UR1(COF) |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X312-5664ASWDF01-C30 sisikrini se-OLED seGraphic esingu-3.12”, esenziwe ngesisombululo see-pixels ezingama-256×64.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED inomlinganiselo we-outline we-88×27.8×2.0 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-76.78×19.18 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322UR1(COF) controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-2.5V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/64 drive duty.
I-X312-5664ASWDF01-C30 sisikrini se-OLED sesakhiwo se-COF, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zonyango, iphaneli yokulawula, umatshini wokuzibhatala, oomatshini bamatikiti, iimitha zokupaka, njl.njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Ngemodyuli ye-X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED kunye neempawu zayo eziphambili, abathengi banokufumana amava okubona angcono kakhulu.
Ukuhambelana kwayo ne-SSD1322 driver IC kuqinisekisa ukusebenza kakuhle kunye nokusebenza kakuhle.
IJiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Iza kukuzisela izisombululo zokubonisa ezisemgangathweni ophezulu ukuphucula iimveliso zakho kunye nokuphucula amava omsebenzisi.
Sithembe ukuba siza kuhlangabezana nazo zonke iimfuno zakho zemodyuli ye-OLED kwaye sivumele ubuchule bethu buqhubele phambili impumelelo yakho.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.