| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.66 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-64x48 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I-Parallel/ I²C / 4-wireSPI |
| Umsebenzi | 1/48 |
| Inombolo yePin | 28 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1315 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
Imodyuli ye-N066-6448TSWPG03-H28 sisibonisi se-COG OLED esisetyenziswa ngabathengi, ubukhulu be-diagonal yi-0.66 intshi, esenziwe ngesisombululo samachaphaza angama-64x48. Le modyuli ye-OLED yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1315 IC; ixhasa ujongano lwe-Parallel/I²C /4-wireSPI; i-voltage yonikezelo lwe-logic yi-2.8V (VDD), kwaye i-voltage yonikezelo lwe-display yi-7.5V(VCC). Umbane one-50% checkerboard display yi-7.25V (yombala omhlophe), umsebenzi wokuqhuba yi-1/48. Imodyuli ye-N066-6448TSWPG03-H28 ixhasa unikezelo lwe-Charge Pump yangaphakathi kunye nonikezelo lwe-VCC lwangaphandle.
Le modyuli ifanelekile kwizixhobo ezinxitywayo, izixhobo eziphathwayo, njl. Ingasetyenziswa kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 430 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS));
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.