| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.63 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-120x28 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 220 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I²C |
| Umsebenzi | 1/28 |
| Inombolo yePin | 14 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1312 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-N063-2028TSWIG02-H14 inomlinganiselo we-0.63 intshi kuphela, inika isisombululo esincinci nesiguquguqukayo kwiimfuno zakho zesikrini. Le modyuli inesisombululo se-pixel samachaphaza ayi-120x28 kunye nokukhanya okufika kwi-270 cd/m², okuqinisekisa imifanekiso ecacileyo necacileyo. Ubungakanani be-AA obuyi-15.58×3.62mm kunye nomda opheleleyo we-21.54×6.62×1.22mm kwenza kube lula ukuhlanganiswa kwizixhobo ezahlukeneyo ze-elektroniki kunye neenkqubo. Esi siboniso se-OLED esincinci se-0.63 intshi esingu-120x28 sifanelekile kwisixhobo esinxitywayo, i-E-Cigarette, isixhobo esiphathwayo, isixhobo sokunyamekela umntu, ipeni yokurekhoda ilizwi, isixhobo sempilo, njl.
Enye yezona zinto ziphambili kwiimodyuli zethu zesikrini se-OLED yi-interface yazo ekumgangatho ophezulu i-I²C, evumela unxibelelwano nolawulo olungenamthungo. Oku kuqinisekisa ukusebenza kakuhle kunye nokuhlanganiswa okulula kwisetingi yakho ekhoyo. Ukongeza, imodyuli yesikrini ixhotyiswe nge-SSD1312 driver IC, ephucula ngakumbi ukusebenza kunye nokuthembeka kwemodyuli yesikrini.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 270 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS));
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.