| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.54 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-96x32 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 12.46×4.14 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 190 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I²C |
| Umsebenzi | 1/40 |
| Inombolo yePin | 14 |
| Umqhubi we-IC | CH1115 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X054-9632TSWYG02-H14 sisikrini esincinci se-OLED esenziwe ngamachaphaza angama-96x32, ubukhulu be-diagonal yi-0.54 intshi. I-X054-9632TSWYG02-H14 inomfanekiso wemodyuli oyi-18.52×7.04×1.227 mm kunye nobukhulu be-Active Area yi-12.46×4.14 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-CH1115 controller IC; ixhasa ujongano lwe-I²C, umbane we-3V. Imodyuli sisikrini se-COG PMOLED esingenasidingo sokukhanya kwangasemva (esikhuphayo); silula kwaye sisetyenziswa ngamandla aphantsi. Esi sibonisi se-OLED esincinci se-0.54-intshi esingu-96x32 sifanelekile kwisixhobo esinxitywayo, i-E-Cigarette, isixhobo esiphathwayo, isixhobo sokunyamekela umntu, ipeni yokurekhoda ilizwi, isixhobo sezempilo, njl.
Imodyuli ye-X054-9632TSWYG02-H14 ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Lilonke, imodyuli yokubonisa ye-X054-9632TSWYG02-H14 OLED itshintsha umdlalo kwihlabathi lobuchwepheshe bokubonisa. Ubungakanani bayo obuyi-0.54-intshi, kunye nomboniso ocacileyo kunye nokukhanya okuphezulu, kunika amava okubukela angenakuthelekiswa nanto.
Ngomdibaniso wayo we-I²C kunye ne-CH1115 driver IC, le modyuli yokubonisa ye-OLED iqinisekisa uqhagamshelo olungenamthungo kunye nokusebenza okumangalisayo. Nokuba udala isizukulwana esilandelayo sezinto ezinxitywayo ezisemgangathweni okanye uphucula izixhobo zakho zoshishino, i-X054-9632TSWYG02-H14 lukhetho olufanelekileyo kwiimfuno zakho zokubonisa. Phucula uye kwizibonisi zexesha elizayo ngemodyuli yokubonisa ye-X054-9632TSWYG02-H14 OLED.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 240 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS));
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi.
Njengomvelisi okhokelayo wokubonisa, sigxile kuphando, uphuhliso, kunye nemveliso yetekhnoloji ye-TFT LCD, sizibophelele ekuboneleleni abathengi ngezisombululo zokubonisa ezisebenza kakuhle nezisemgangathweni ophezulu. Iimveliso zethu zigubungela uluhlu olubanzi lobukhulu kunye neemeko zokusetyenziswa, kubandakanya ulawulo lwemizi-mveliso kunye nezixhobo zasekhaya ezikrelekrele, ukuhlangabezana neemfuno ezingqongqo kwiindawo ezahlukeneyo zokucaca, ukusebenza kombala ngesantya sokuphendula, kunye nokusebenza kakuhle kwamandla.
Ngeenkqubo zokuvelisa eziphambili kunye nophuhliso lwetekhnoloji oluqhubekayo, sineenzuzo ezibalulekileyo kwisisombululo esiphezulu, ii-engile zokubukela ezibanzi, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, kunye nokudibanisa okuphezulu. Kwangaxeshanye, sigcina ulawulo oluqinileyo kumgangatho wemveliso, sinikezela ngeemodyuli zokubonisa ezinokuthenjwa kunye neenkonzo ezenzelwe wena ukunceda abathengi baphucule ukukhuphisana kunye namava abasebenzisi beemveliso zabo zokugqibela.
Ukuba ufuna iqabane lokubonisa elinokubonelela okuzinzileyo kunye nenkxaso yobugcisa, sijonge phambili ekusebenzisaneni nawe ukuze sakhe ikamva lobuchwepheshe bokubonisa kunye.
Iingenelo eziphambili zale sikrini se-OLED esinamandla aphantsi:
Iprofayili Encinci KakhuluNgokungafaniyo nee-LCD zemveli, ayifuni yunithi yokukhanyisa emva kuba iyazikhupha ngokwayo, nto leyo ebangela ukuba ibe ncinci kakhulu.
Ii-Angles zokujonga ezingaqhelekanga: Ibonelela ngenkululeko engapheliyo enee-engile ezibanzi zokubukela kunye nokutshintsha kombala okuncinci, okuqinisekisa umgangatho womfanekiso ohambelanayo kwiimbono ezahlukeneyo.
Ukukhanya Okuphezulu: Inika ukukhanya okuncinci kwe-160 cd/m², inika ukubonakala okucacileyo nokuqaqambileyo nakwiindawo ezikhanyiswe kakuhle.
Umlinganiselo oPhezulu wokungafani: Ifumana umlinganiselo obalaseleyo wokungafani kwiimeko zegumbi elimnyama, ivelisa ubumnyama obunzulu kunye neempawu ezicacileyo zokwandisa ubunzulu bomfanekiso.
Ixesha Lokuphendula Ngokukhawulezileyo: Ikhawuleza kakhulu ukuphendula ngaphantsi kwe-2 microseconds, isusa ukufiphala kwentshukumo kwaye iqinisekisa ukusebenza kakuhle kwimifanekiso eguqukayo.
Uluhlu Olubanzi Lobushushu Bokusebenza: Isebenza ngokuthembekileyo kwiindidi ezahlukeneyo zobushushu, nto leyo eyenza ifaneleke kwiimeko ezahlukeneyo zokusingqongileyo.
Ukusebenza Okusebenzisa Amandla Ngendlela Efanelekileyo: Isebenzisa amandla amancinci kakhulu xa ithelekiswa nezikrini zesiqhelo, nto leyo enegalelo ekwandiseni ubomi bebhetri kwizixhobo eziphathwayo kwaye inciphise ukusetyenziswa kwamandla.