| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.09 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-64×128 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 10.86×25.58mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 14×31.96×1.22mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I-SPI eneengcingo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1312 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-N109-6428TSWYG04-H15 sisikrini esincinci esidumileyo se-OLED esenziwe ngee-pixels ezingama-64x128, ubungakanani obuphakathi buyi-1.09 intshi, imodyuli yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1312 controller IC; ixhasa ujongano lwe-SPI oluneentambo ezi-4 kwaye ineephini ezili-15.
Umbane we-3V. I-OLED Display Module sisikrini se-OLED esenziwe ngesakhiwo se-COG esingenasidingo sokukhanya kwangasemva (esikhuphayo); silula kwaye sisetyenziswa kancinci.
I-voltage yombane yokubonelela nge-logic yi-2.8V (VDD), kwaye i-voltage yombane yokubonisa yi-7.5V (VCC). Umbane onombonakaliso webhodi yokujonga eyi-50% yi-7.4V (yombala omhlophe), umsebenzi wokuqhuba oyi-1/64.
I-N109-6428TSWYG04-H15 ifanelekile kakhulu kwizixhobo ezinxitywayo, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, izixhobo zeemoto, izixhobo zonyango, izixhobo ezinxitywayo, njl.njl.
Imodyuli yokubonisa ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Phucula imveliso yakho ngoku ngemodyuli entsha ye-OLED, inombolo yomzekelo: N109-6428TSWYG04-H15.
Ngenxa yobukhulu bayo obuncinci, isisombululo esiphezulu kunye nokukhanya okuphezulu, ithembisa ukuphucula amava okubona kwesixhobo sakho.
Nokuba uyila izinto ezinxitywayo, izixhobo eziphathwayo okanye nayiphi na imveliso ye-elektroniki, le modyuli ye-OLED yeyona ifanelekileyo.
Ungaphoswa lithuba lokunyusa iimveliso zakho uzibeke kwinqanaba elilandelayo ngale modyuli ye-OLED yanamhlanje.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 100 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa ubuchule bethu bamva nje kwitekhnoloji yokubonisa - isikrini esincinci se-1.09-intshi esine-64 x 128 dot OLED display module. Ngobukhulu bayo obuncinci kunye nokusebenza kwayo okuphezulu, le modyuli yokubonisa yenzelwe ukuthatha amava akho okubona aye kwinqanaba elitsha.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED inesisombululo see-pixels ezingama-64 x 128, inika ukucaca okumangalisayo nokucacileyo. I-pixel nganye kwisikrini ikhupha ukukhanya kwayo, nto leyo ebangela imibala eqaqambileyo kunye nobumnyama obunzulu. Nokuba ubukela imifanekiso, iividiyo okanye umbhalo, yonke inkcukacha yenziwe ngokuchanekileyo ukuze ufumane amava abonakalayo anomdla ngokwenene.
Ubuncinci bale modyuli yesiboniso se-OLED buyenza ilungele ukusetyenziswa kweentlobo ngeentlobo zezicelo apho indawo incinci khona. Ukusuka kwizinto ezinxitywayo ukuya kwizixhobo zasekhaya ezikrelekrele, le modyuli ingadibaniswa ngokungenamthungo kuyilo lwemveliso yakho, yongeza ubuchule kunye nokusebenza kwayo. Isici sayo esincinci sikwenza kube lukhetho olufanelekileyo kwiiprojekthi ezifuna ukuthwalwa ngaphandle kokubeka emngciphekweni umgangatho.
Nangona incinci, le modyuli yokubonisa ye-OLED inamandla okusebenza amangalisayo. Isikrini sinesantya esiphezulu sokuhlaziya kunye nexesha lokuphendula ngokukhawuleza, siqinisekisa utshintsho olugudileyo phakathi kweefreyimu, sisusa naluphi na ufiphalo lwentshukumo. Nokuba uskrola kwiphepha lewebhu okanye ubukele ividiyo ekhawulezayo, imodyuli yokubonisa ihambelana nayo yonke intshukumo yakho, inika amava omsebenzisi angenamthungo nanomtsalane.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED ayiboneleli nje kuphela ngemiphumo emihle yokubona, kodwa ikwasebenzisa amandla kakuhle. Indlela iteknoloji ye-OLED ezikhanyisa ngayo iqinisekisa ukuba i-pixel nganye isebenzisa amandla kuphela xa kuyimfuneko, nto leyo eyandisa kakhulu ubomi bebhetri yesixhobo sakho. Oku kuyenza ifaneleke kwizixhobo eziphathwayo ezifuna ukusebenza ixesha elide ngaphandle kokutshaja rhoqo.
Ukongeza kwizakhono zayo ezibonakalayo ezimangalisayo, le modyuli yokubonisa ye-OLED inokudibaniswa ngokulula nokuseta kwakho okukhoyo. Ngojongano olulula noluqondakalayo, ukudibanisa imodyuli kwisixhobo sakho yinkqubo elula. Ukongeza, ukuhambelana kwayo neenkqubo ezahlukeneyo zokusebenza kunye namaqonga ophuhliso kuqinisekisa ukuba ungayidibanisa ngokungenamthungo kwinkqubo yakho yemveliso.
Fumana amava ekamva lobuchwepheshe bokubonisa ngesikrini semodyuli yesiboniso se-OLED esincinci esiyi-1.09-intshi esingama-64 x 128 dot. Le modyuli idibanisa imifanekiso emihle, uyilo oluncinci kunye nokusebenza kakuhle kwamandla, okwenza ibe lukhetho olufanelekileyo kwiprojekthi yakho entsha elandelayo. Phucula iimveliso zakho ngale modyuli yesiboniso ibalaseleyo kwaye uzise amava okubona akumgangatho ophezulu kubasebenzisi bakho.