| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.96 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×64 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 24.7×16.6×1.3 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Mhlophe) |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphakathi |
| Ujongano | I-SPI/I²C eneengcingo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 30 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1315 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X096-2864KSWPG02-H30 sisikrini esincinci se-OLED esenziwe ngee-pixels eziyi-128x64, ubungakanani obujikelezayo buyi-intshi eziyi-0.96 kuphela.
Isikrini se-X096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED sinomlinganiselo we-outline we-24.7×16.6×1.3 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-21.74×11.175mm; sakhelwe ngaphakathi nge-SSD1315 controller IC kwaye sixhasa i-interface ye-SPI/I²C enezintambo ezine.
I-X096-2864KSWPG02-H30 sisikrini esincinci se-COG OLED esincinci kakhulu; silula kwaye sisetyenziswa ngamandla aphantsi. I-voltage yombane ye-logic yi-2.8V (VDD), kwaye i-voltage yombane yesikrini yi-9V (VCC).
Umbane one-50% yebhodi yokujonga yi-7.25V (yombala omhlophe), umthwalo wokuqhuba we-1/64. Ifanelekile kwizixhobo eziphathwayo, izixhobo ezinxitywayo, njl.
Imodyuli ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80(min) cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa isikrini sethu esinamandla kodwa esincinci se-128x64 dot OLED display screen - ubuchwepheshe obuphambili obuthatha amava akho okubukela buwase kwinqanaba elitsha. Ngesisombululo samachaphaza angama-128x64, le modyuli yokubonisa ye-OLED inika ukucaca okugqwesileyo kunye nokuqaqamba, ikuvumela ukuba ubonise umxholo wakho ngokuchanekileyo okukhulu.
Ilinganisa ii-intshi eziyi-0.96 kuphela, le module yokubonisa ye-OLED ifanelekile kwizixhobo eziphathwayo, iteknoloji enokunxitywa, kunye nayo nayiphi na usetyenziso apho indawo incinci khona. Ubungakanani bayo obuncinci abuyiphazamisi ukusebenza kwayo njengoko inoluhlu olumangalisayo lweempawu zamava amahle omsebenzisi.
Itekhnoloji ye-OLED esetyenziswa kule modyuli yokubonisa iphucula umahluko, inika imibala emnyama enzulu kunye nemibala etyebileyo kwimifanekiso efana ncamashi nephilayo. Nokuba ubukela imizobo ecacileyo, umbhalo, okanye umxholo we-multimedia, yonke inkcukacha ivezwa ngokuchanekileyo okumangalisayo.
Isikrini esincinci se-128x64 dot OLED display module sinojongano olulula oluqinisekisa ukuzulazula okulula kunye nokusebenza okubonakalayo. Sidibana ngokulula nesixhobo sakho okanye iprojekthi, sibonelela ngezakhono zokuchukumisa eziphendulayo ezenza ukusebenzisana kube lula kwaye kube mnandi.
Ngenxa yokusebenzisa kwayo amandla aphantsi, le modyuli yesiboniso se-OLED igcina amandla kakuhle kwaye yandisa ubomi bebhetri. Ukongeza, yenzelwe ukumelana neemeko ezahlukeneyo zokusingqongileyo, nto leyo eyenza ukuba ibe lukhetho oluhle kakhulu kwiizicelo zangaphakathi nangaphandle.
Ukufakela kunye nokudibanisa kulula ngenxa yoyilo oluncinci lwemodyuli kunye neendlela ezahlukeneyo zokufakela. Nokuba ufuna ukujongwa ngokuthe nkqo okanye ngokuthe tye, le modyuli yokubonisa ye-OLED inokuhlangabezana neemfuno zakho ezithile, iqinisekisa ukuba kulula ukuyisebenzisa kwaye iphucule ubuhle bayo iyonke.
Lilonke, isikrini sethu esincinci se-128x64 dot OLED display module sisisombululo esihle kakhulu sokubonisa esidibanisa ubungakanani obuncinci kunye nokusebenza okugqwesileyo. Ngomboniso waso ophakamileyo, imifanekiso emihle kunye nojongano olusebenziseka lula, lukhetho olufanelekileyo kulo naliphi na usetyenziso olufuna umgangatho ophezulu womfanekiso kunye nokusebenza. Fumana amava amanqanaba amatsha okubonakala ngeemodyuli zethu ze-OLED display kwaye uvule amathuba angenamkhawulo kwiprojekthi yakho elandelayo.