| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.54 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×64 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 42.04×27.22×1.4 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 100 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 24 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1309 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X154-2864KSWTG01-C24 yi-SPI OLED Display, yenziwe ngee-pixels eziyi-128x64, ubukhulu be-diagonal yi-1.54 intshi. Le graphic display inomlinganiselo wemodyuli oyi-42.04×27.22×1.4 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-35.052 x 17.516 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1309 controller IC kwaye ixhasa i-parallel, I²C kunye ne-4-wire serial SPI interface.
I-X154-2864KSWTG01-C24 sisikrini se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ilula, inamandla aphantsi kwaye incinci kakhulu, ifanelekile kwii-applications zasekhaya, kwi-financial-POS, kwizixhobo eziphathwayo, kwizixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, kwizithuthi, kwizixhobo zonyango, njl.njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Ngamagama angundoqo afana ne-OLED, i-PMOD, iphaneli ye-OLED kunye ne-OLED module, i-X154-2864KSTWG01-C24 lukhetho lokuqala kwabo bafuna izisombululo zokubonisa ezikumgangatho ophezulu.
Nokuba zeze-elektroniki zabathengi, izixhobo ezinxitywayo okanye usetyenziso lwemizi-mveliso, le paneli ye-OLED inika ukusebenza okuphezulu kunye nokuthembeka.
Uyilo lwayo lokwenyani, kunye neenkcukacha ezimangalisayo, luyenza ibe lukhetho olubalaseleyo kwimarike.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 100 (Min)cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.