| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.50 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×128 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Umbala | Mhlophe/Mthubi |
| Ukukhanya | 100 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-SPI ehambelanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yePin | 25 |
| Umqhubi we-IC | SH1107 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X150-2828KSWKG01-H25 sisikrini se-OLED esenziwe nge-passive matrix esenziwe ngee-pixels eziyi-128x128, ubungakanani be-diagonal yi-intshi eyi-1.5.
I-WEO128128A inomlinganiselo we-outline oyi-33.9×37.3×1.44 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-26.855 x 26.855 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-SH1107 controller IC kwaye ixhasa i-parallel, I²C kunye ne-4-wire SPI serial interface, kunye nombane we-3V.
I-OLED Module yi-COG structure 128x128 OLED screen ebhityileyo kakhulu kwaye ayidingi kukhanya kwangasemva (ukuzikhupha ngokwayo); inobunzima obuphantsi kwaye isebenzisa amandla aphantsi.
Ifanelekile kwizixhobo zokulinganisa, usetyenziso lwasekhaya, i-financial-POS, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, izixhobo zonyango, njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
①Ibhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
②I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
③Ukukhanya Okuphezulu: 100 (Min)cd/m²;
④Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
⑤Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
⑥Ubushushu bokusebenza obubanzi;
⑦Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Sizisa ubugcisa bethu bamva nje: imodyuli encinci yesiboniso se-OLED eyi-1.50-intshi eyi-128x128. Le modyuli inesitayile kwaye incinci ibonisa ubuchwepheshe be-OLED obuphambili obubonelela ngemifanekiso ebonakalayo ngokuchanekileyo nangokucacileyo. Isiboniso se-1.50-intshi semodyuli sifanelekile kwiisicelo ezincinci, siqinisekisa ukuba yonke inkcukacha iboniswa ngomgangatho ocacileyo nomangalisayo.
Yenzelwe ukuhlangabezana neemfuno zamashishini ahlukeneyo, imodyuli yethu yesiboniso se-OLED encinci eyi-1.50-intshi sisisombululo esiguquguqukayo esinokudityaniswa ngokulula kwizixhobo ezahlukeneyo. Ukusuka kwiiwashi ezikrelekrele ukuya kwii-trackers zokomelela komzimba, iikhamera zedijithali ukuya kwii-consoles zemidlalo eziphathwayo, le modyuli yesiboniso esincinci ifanelekile kuyo nayiphi na iprojekthi efuna isikrini esincinci kodwa esinamandla.
Uphawu oluphawulekayo lwale modyuli yokubonisa ye-OLED sisisombululo sayo esimangalisayo see-pixel eziyi-128x128. Uxinano oluphezulu lwee-pixel luzisa imifanekiso ecacileyo nebukhali, evumela abasebenzisi ukuba bonwabele amava abonakalayo anzulu. Nokuba ubonisa iifoto, ubonisa imizobo okanye umbhalo, le modyuli iqinisekisa ukuba yonke inkcukacha iboniswa ngokuchanekileyo kwiscreen ngaphandle kokubeka emngciphekweni umgangatho.
Ukongeza, itekhnoloji ye-OLED esetyenziswa kule modyuli yokubonisa inika ukuveliswa kombala okugqwesileyo kunye nomahluko. Ngamanqanaba amnyama anzulu kunye nemibala eqaqambileyo, umxholo wakho uyaphila, udala amava okubukela amnandi kubasebenzisi bokugqibela. I-engile ebanzi yokubukela yemodyuli iqinisekisa ukuba imifanekiso yakho ihlala icacile kwaye icacile nokuba ijongwa kwiikona ezahlukeneyo.
Ukongeza ekusebenzeni kakuhle okubonakalayo, imodyuli yesiboniso se-OLED encinci eyi-1.50-intshi ikwabonelela ngokonga amandla okugqwesileyo. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi kwemodyuli kunceda ukuphucula ubomi bebhetri, okwenza ibe yeyona ifanelekileyo kwizixhobo eziphathwayo ezixhomekeke kulawulo lwamandla olusebenzayo.
Imodyuli yethu encinci ye-1.50-intshi ye-128x128 OLED display itshintsha umdlalo kwitekhnoloji yokubonisa encinci ngobukhulu bayo obuncinci, umboniso onesisombululo esiphezulu kunye nokusebenza okubonakalayo okuphezulu. Fumana amava ekamva lemiboniso ecacileyo nephilayo ngeemodyuli zethu ezintsha kwaye uthabathe iiprojekthi zakho uye kwinqanaba elilandelayo.