| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.40 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-160×160 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 25×24.815 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 29×31.9×1.427 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 100 (Umn)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-4-wire SPI, i-I2C |
| Umsebenzi | 1/160 |
| Inombolo yePin | 30 |
| Umqhubi we-IC | CH1120 |
| I-Voltage | 1.65-3.5 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X140-6060KSWAG01-C30 yimodyuli yokubonisa ye-OLED eyi-1.40" COG graphic; yenziwe ngee-pixels eziyi-160×160. Imodyuli ye-OLED yakhelwe ngaphakathi nge-CH1120 controller IC; ixhasa ii-interfaces ze-Parallel/I²C/4-wire SPI.
Imodyuli ye-OLED COG incinci kakhulu, inobunzima obuphantsi kwaye isetyenziswa kancinci ngamandla, nto leyo ilungele izixhobo eziphathwayo, izixhobo ezinxitywayo, izixhobo zonyango ezikrelekrele, izixhobo zonyango, njl.
Imodyuli yokubonisa ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Ngamafutshane, imodyuli yokubonisa ye-X140-6060KSWAG01-C30 OLED sisisombululo esincinci, esinesisombululo esiphezulu, nesisebenziseka ngeendlela ezahlukeneyo esifanelekileyo kumashishini ahlukeneyo.
Ngenxa yoyilo lwayo olukhaphukhaphu, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi kunye nozinzo oluhle kakhulu lobushushu, lukhetho olufanelekileyo kwiintlobo ngeentlobo zezixhobo ukuya kwizixhobo zonyango.
Fumana amava amahle kakhulu kunye nokusebenza okuthembekileyo ngemodyuli ye-OLED.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 150 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.