| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 3.12 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-256×64 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 88×27.8×2.0 mm |
| Umbala | Mhlophe/Luhlaza/Mthubi |
| Ukukhanya | 60 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-Parallel/I²C/4-wireSPI |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yePin | 30 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1322 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-X312-5664ASWDG01-C30 sisikrini se-3.12” COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo see-pixels ezingama-256×64.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED inomlinganiselo we-outline we-88×27.8×2.0 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-76.78×19.18 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-2.5V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/64 drive duty.
I-X312-5664ASWDG01-C30 sisikrini se-OLED sesakhiwo se-COG, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zonyango, iphaneli yokulawula, umatshini wokuzibhatala, oomatshini bamatikiti, iimitha zokupaka, njl.njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.
Ukwazisa isikrini se-OLED esincinci se-intshi ezingama-3.12 esine-256x64 dot small screen - isisombululo sesiboniso esinobuchule nesisemgangathweni esizisa iziphumo ezibonakalayo ezibalaseleyo kwiminwe yakho.
Ngobukhulu bayo obuncinci kunye noxinano olumangalisayo lwee-pixel ezingama-256x64 dots, le modyuli yokubonisa ye-OLED inika amava okubukela angenakuthelekiswa nanto. Nokuba iiprojekthi zakho zobungcali zifuna imizobo ecacileyo neqaqambileyo okanye izinto ozidalileyo zifuna imifanekiso ekhangayo, le modeli yenzelwe ukuthatha umxholo wakho uye kwinqanaba elitsha.
Isebenza ngetekhnoloji ye-OLED, le module inika ukuchaneka kombala okungenakuthelekiswa nanto kunye nomahluko, iqinisekisa ukuba yonke imifanekiso iphila ngokuchanekileyo okumangalisayo. Isisombululo esiphezulu kunye nokulungiswa kweepikseli ezixineneyo kudala imifanekiso ebukhali neneenkcukacha, inika ukucaca okungenakuthelekiswa nanto okuya kukushiya umangalisiwe.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED ayiboneleli nje kuphela ngemiphumo ebonakalayo engcono, kodwa ikwanayo nexesha lokuphendula ngokukhawuleza, nto leyo eyenza ukuba ilungele umxholo oguqukayo nokhawulezayo. Nokuba udlala imidlalo yevidiyo, ubukela iimuvi ezigcwele isenzo, okanye uyila ii-animations, le modyuli iya kubamba yonke imzuzu ngokugqibeleleyo, iqinisekisa amava athambileyo nangenamthungo.
Ngenxa yesimo sayo esincinci, imodyuli ye-OLED inokusetyenziswa ngeendlela ezahlukeneyo kwaye inokudityaniswa kwizixhobo ezahlukeneyo kunye nezicelo. Nokuba uyila isixhobo esinxitywayo esifuna umboniso omncinci, okanye imveliso ye-elektroniki encinci yabathengi efuna ujongano olubonakalayo oluhle, le modyuli lukhetho olufanelekileyo.
Nangona incinci, le modyuli yokubonisa ye-OLED ayithinteli ukuqina okanye ukuthembeka. Yenziwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu kunye neendlela zokuvelisa eziphambili, le sikrini iya kuma uvavanyo lwexesha kwaye ibonelele ngokusebenza okuzinzileyo nokugqibeleleyo iminyaka ezayo.
Le module yokubonisa ye-OLED kulula ukuyisebenzisa nokuyifakela, kwaye ikwabonelela ngeendlela zokunxibelelana eziguquguqukayo zokudibanisa ngaphandle kokuphazamiseka kwi-hardware kunye nesoftware oyikhethileyo. Le module inomdibaniso olusebenziseka lula olufanele abaphuhlisi abaziingcali kunye nabantu abathanda ukuzonwabisa.
Fumana amava ekamva lobuchwepheshe bokubonisa ngesikrini semodyuli yesiboniso se-OLED esincinci se-3.12-intshi esingama-256x64 dot - ukuhlanganiswa okugqibeleleyo kwemifanekiso egqwesileyo, ubuchule obuphezulu kunye nokusebenza okungenamthungo. Phucula iiprojekthi zakho, phucula uyilo lwakho kwaye uphile umxholo wakho ngale modyuli yesiboniso se-OLED esibalaseleyo.
(Qaphela: Impendulo enikiweyo yayinamagama angama-301.)