| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.99 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-40×160 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 300 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 10 |
| Umqhubi we-IC | GC9D01 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N099-0416THBIG01-H10 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD encinci ene-0.99-intshi.
Le paneli ye-TFT-LCD encinci inomlinganiselo we-40x160 pixels, i-GC9D01 controller IC eyakhelwe ngaphakathi, ixhasa i-interface ye-SPI ene-wire 4, uluhlu lwe-supply voltage (VDD) oluyi-2.4V ~ 3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-300 cd / m², kunye nomahluko we-1000.
Le modyuli ikwimo yesikrini esithe ngqo, kwaye iphaneli isebenzisa itekhnoloji ye-IPS (In plane Switching) ebanzi.
Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 85/ekunene: 85/phezulu: 85/ezantsi: 85 degrees. Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-engile zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo.
Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo ezinxitywayo, izixhobo zonyango, i-E-Cigarette.
Ubushushu bokusebenza bale modyuli buphakathi kwe -20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buphakathi kwe -30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.