| Uhlobo loBoniso | I-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.06 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-96×160 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.824×23.04 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 16.12*29.76*1.69 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 400 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI yoMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | GC9107 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.3 g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N106-1609TBBIG41-H13 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-1.06-intshi ye-IPS ene-angle ebanzi ye-TFT-LCD.
Le paneli ye-TFT-LCD encinci inomlinganiselo we-96x160 pixels, i-GC9107 controller IC eyakhelwe ngaphakathi, ixhasa i-interface ye-SPI enezintambo ezine, uluhlu lwe-voltage yokuhambisa (VDD) oluyi-2.5V ~ 3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-400 cd / m², kunye nomahluko we-800.
Le modyuli yiphaneli yokubonisa ephucukileyo, iteknoloji yayo ye-IPS ebanzi inika amava okubukela agqwesileyo, imibala eqaqambileyo kunye nemifanekiso ekumgangatho ophezulu.
Ngenxa yobukhulu bayo obuncinci kunye nokumelana nobushushu okumangalisayo, le panel ifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezicelo, kubandakanya izixhobo ezinxitywayo kunye nezixhobo zonyango.
Sebenzisa i-N106-1609TBBIG41-H13 ukuphucula amava akho okubona nokubona amandla okwenyani etekhnoloji.
Ubushushu bokusebenza bale modyuli buphakathi kwe -20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buphakathi kwe -30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.
Sizisa imveliso yethu yamva nje entsha, isikrini semodyuli yesiboniso se-TFT LCD esincinci esiyi-1.06-intshi, ubukhulu bayo bungama-96 RGB × 160 dots. Le mveliso imangalisayo ibonisa ubuchwepheshe obuphambili kwaye inika amava abonakalayo angenakuthelekiswa nanto. Ngobukhulu bayo obuncinci kunye nokusebenza kwayo okuphezulu, iguqula indlela esijonga nesisebenzisana ngayo neemonitha.
Isikrini semodyuli ye-TFT LCD encinci ye-1.06-intshi sinesisombululo esiphezulu samachaphaza angama-96 RGB × 160, okuqinisekisa imifanekiso ecacileyo nethambileyo. Nokuba ubukela iifoto, iividiyo okanye udlala imidlalo, yonke inkcukacha iyaphila ukuze ufumane amava anomdla ngokwenene. Imibala eqaqambileyo kunye nomahluko ocacileyo wongeza ubunzulu kunye nokuqaqamba kumxholo wakho, okwenza kube mnandi ukuwubukela.
Enye yezona zinto zibalaseleyo zale module yokubonisa bubungakanani bayo obuncinci. Ilinganisa i-intshi eziyi-1.06 kuphela, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke kwizixhobo ezincinci ezifana nee-smartwatches, izixhobo zokulandelela ukomelela komzimba, kunye nezixhobo ze-IoT. Ngoku ungaba nesikrini esikumgangatho ophezulu kwisixhobo esincinci ukuze ufumane amava omsebenzisi ahlukeneyo.
Isikrini semodyuli yokubonisa ye-TFT LCD sikwanazo nee-engile ezibanzi zokujonga, ukuqinisekisa ukuba umxholo ungabonwa lula kuzo zonke ii-engile ngaphandle kokubeka emngciphekweni umgangatho. Nokuba ujonga umboniso ngaphambili okanye ecaleni, ufumana umgangatho ofanayo wokucaca nemibala etyebileyo.
Enye into ephawulekayo ngale mveliso kukusebenzisa kwayo amandla kakuhle. Ukusetyenziswa kwamandla aphantsi kwandisa ubomi bebhetri yesixhobo sakho, nto leyo eyenza sibe sesona sifanelekileyo kwii-elektroniki eziphathwayo. Ngoku ungonwabela iiyure ezininzi zokuzonwabisa ngaphandle kokukhathazeka malunga nokuphelelwa ngamandla kwebhetri yakho.
Ukongeza, isikrini semodyuli yesiboniso se-TFT LCD esincinci esiyi-1.06-intshi sinokudityaniswa ngokulula kwiinkqubo ezikhoyo. Ngonxibelelwano olulula kunye nokuhambelana namaqonga ahlukeneyo, sinokudityaniswa ngokungenamthungo kuyilo lwemveliso yakho, okonga ixesha kunye nomgudu ngexesha lenkqubo yophuhliso.
Ngamafutshane, isikrini semodyuli yesiboniso se-1.06-intshi esincinci esine-96 RGB × 160 dots TFT LCD sitshintsha umdlalo kwicandelo lesiboniso. Ubungakanani bayo obuncinci, isisombululo esiphezulu, i-engile yokubukela ebanzi kunye nokusebenza kakuhle kwamandla kwenza ukuba ilungele ukusetyenziswa kweentlobo ngeentlobo zezicelo. Fumana amava ekamva lobuchwepheshe besiboniso ngale mveliso intsha.