I-N283-2064KIWPG03-C14 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-2.83-intshi ebanzi ye-TFT-LCD. Le paneli ye-TFT-LCD encinci inesisombululo see-pixels ezingama-200RGB*648, Imodyuli yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-GC9B72 controller IC, ixhasa ujongano lwe-SPI 4 LINE, uluhlu lwe-voltage yokuhambisa (VDD) oluyi-2.4V~3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-350 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomahluko we-1200 (ixabiso eliqhelekileyo).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD eyi-2.83 intshi yimo ye-portrait, kwaye iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obubanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/phezulu: 80/ezantsi: 80 degrees. Iphaneli inoluhlu olubanzi lwemibono, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu enendalo egcweleyo. Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo ezinxitywayo, izixhobo eziphathwayo, inkqubo yokubeka esweni ukhuseleko. Ubushushu bokusebenza bale module yi--20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buyi--30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.
| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-ize | 2.83intshi |
| Iipixels | 200(H)RGB x 648(V) |
| Jonga iNdlela | Yonke Imbono |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 21.42(H) x 69.4V) |
| Ubungakanani bePhaneli | 24.42(Ububanzi) x 74.7(V) x2.42(D) mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | |
| Ukukhanya | 350 (Ubuncinci)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI UMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 14 |
| Umqhubi we-IC | GC9B72 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | 6 I-LED EMHLOPHE |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.