| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.47 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-172×320 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-QSP/MCU |
| Inombolo yePin | 8 |
| Umqhubi we-IC | GC9307 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-3 |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N147-1732THWIG49-C08 yi-IPS TFT-LCD eyi-1.47-intshi enesisombululo see-pixels eziyi-172*320. Ixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana ezifana ne-SPI, ibonelela ngokuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kuyo nayiphi na iprojekthi. Ukukhanya kwesiboniso okuyi-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacileyo nokucacileyo nokuba kwiimeko zokukhanya okukhanyayo. Imonitha isebenzisa i-IC yomqhubi we-GC9307 ephucukileyo ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle nangokutyibilikayo.
I-N147-1732THWIG49-C08 isebenzisa itekhnoloji ye-IPS (In plane Switching) ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/phezulu: 80/ezantsi: 80 degrees. umlinganiselo wokungafani we-1500:1, kunye nomlinganiselo we-aspect we-3:4 (ixabiso eliqhelekileyo). I-voltage yokubonelela ye-analog isuka kwi--0.3V ukuya kwi-4.6V (ixabiso eliqhelekileyo yi-2.8V). Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-angles zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Le modyuli ye-TFT-LCD ingasebenza phantsi kobushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃, kwaye ubushushu bayo bokugcina buqala kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.