| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.46 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-80×160 |
| Jonga iNdlela | Uhlolo LONKE |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI yoMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | GC9107 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-3 |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubunzima | 1.1 |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N146-0816KTBPG41-H13 yi-IPS TFT-LCD eyi-1.46-intshi enesisombululo see-pixels ezingama-80x160. Ixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana ezifana ne-SPI, i-MCU kunye ne-RGB, ibonelela ngokuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kuyo nayiphi na iprojekthi. Ukukhanya kwesiboniso se-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacileyo nokucacileyo nokuba kwiimeko zokukhanya okukhanyayo. Imonitha isebenzisa i-IC yomqhubi we-GC9107 ephucukileyo ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle nangokutyibilikayo.
I-N146-0816KTBPG41-H13 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/phezulu: 80/ezantsi: 80 degrees. umlinganiselo wokungafani we-800:1, kunye nomlinganiselo we-aspect we-3:4 (ixabiso eliqhelekileyo). I-voltage yokubonelela ye-analog isuka kwi--0.3V ukuya kwi-4.6V (ixabiso eliqhelekileyo yi-2.8V). Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-angles zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza phantsi kwamaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃, kwaye amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.