| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-ize | 0.85 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×128 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 300 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 12 |
| Umqhubi we-IC | GC9107 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | 1I-LED Emhlophe-Enetshiphusi |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N085-1212TBWIG42-H12 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD encinci enobukhulu obuyi-0.85 intshi. Le paneli ye-TFT-LCD encinci inesisombululo see-pixels eziyi-128x128, i-IC yokulawula ye-GC9107 eyakhelwe ngaphakathi, ixhasa ujongano lwe-SPI yeengcingo ezi-4, uluhlu lwe-voltage yokuhambisa (VDD) oluyi-2.4V ~ 3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-300 cd/m², kunye nomahluko we-1200.
Le modyuli ikwimo yesikrini esithe ngqo, kwaye iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-engile ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 80/ekunene: 80/phezulu: 80/ezantsi: 80 degrees. Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-engile zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo ezinxitywayo kunye nezixhobo zonyango. Ubushushu bokusebenza bale modyuli buyi--20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buyi--30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.
I-N085-1212TBWIG42-H12 ixhotyiswe nge-IC yomqhubi we-GC9107 ephucukileyo, eqinisekisa ukusebenza okugudileyo nokuphendulayo. Oku kuqinisekisa ukuba umxholo wakho uhanjiswa ngokungenasiphako ngaphandle kokulibaziseka okanye ukuphazamiseka. Nokuba udlala ividiyo enesisombululo esiphezulu okanye ubonisa imizobo eneenkcukacha, le modyuli yokubonisa ye-TFT inokuyiphatha ngokulula.