| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 0.96 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-80×160 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 13.5×27.95×1.5 mm |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 400(Min)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | ST7735S |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N096-1608TBBIG11-H13 yimodyuli yesiboniso se-IPS encinci ye-TFT LCD eyi-0.96-intshi eza kutshintsha amava akho okubona. Imodyuli yesiboniso se-TFT inesisombululo see-pixels ezingama-80 x 160 kwaye yenzelwe ukunika imifanekiso ecacileyo necacileyo ngokumangalisayo.
Imodyuli yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ST7735S controller IC kwaye ixhasa ujongano lwe-SPI oluneengcingo ezine ukuqinisekisa unxibelelwano olungenamthungo nolusebenzayo phakathi kokubonisa kunye nesixhobo. Uluhlu lwe-voltage ebanzi (VDD) ukusuka kwi-2.5V ukuya kwi-3.3V lwenza ukuba ihambelane neenkqubo ezahlukeneyo ze-elektroniki, nto leyo ebonelela ngokuguquguquka kunye nokusetyenziswa okulula.
Enye yezona zinto zibalaseleyo kwesi sibonisi se-TFT LCD se-0.96-intshi yiphaneli yaso ye-IPS (In-Plane Switching) eyakhelwe ngaphakathi. Le teknoloji inika i-engile yokubukela ebanzi ukusuka ekhohlo: 80 / ekunene: 80 / phezulu: 80 / ezantsi: 80 degrees (eqhelekileyo), evumela abasebenzisi ukuba bonwabele imifanekiso ecacileyo necacileyo evela kuzo zonke ii-engile. Nokuba ubukela iividiyo, ubukela iifoto okanye udlala imidlalo, isibonisi siqinisekisa amava okubona angcono.
Ngokukhanya kwemodyuli engama-400 cd/m² kunye nomlinganiselo wokungafani kwama-800, le modyuli yokubonisa ye-TFT LCD inika imibala etyebileyo neguquguqukayo ukuze umxholo wakho uphile. Nokuba uyisebenzisela usetyenziso lwemizi-mveliso, izixhobo ze-elektroniki zabathengi okanye izinto ezinxitywayo, le modyuli yokubonisa iqinisekisa umgangatho womfanekiso ogqwesileyo.
I-N096-1608TBBIG11-H13 ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo ezinxitywayo, izixhobo zonyango, i-E-Cigarette. Ubushushu bokusebenza bale modyuli buyi--20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buyi--30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.