| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.53 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-360×360 |
| Jonga iNdlela | Yonke Imbono |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 38.16×38.16 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 40.46×41.96×2.16mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 400 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-QSPI |
| Inombolo yePin | 16 |
| Umqhubi we-IC | ST77916 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezi-3 ezimhlophe nezinetshiphusi |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N150-3636KTWIG01-C16 yi-TFT-LCD Module enesikrini esijikelezileyo esi-1.53-intshi kunye nesisombululo see-pixels ezingama-360*360. Esi sikrini se-LCD esijikelezayo sisebenzisa iphaneli ye-QSPI, eneengenelo zomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama epheleleyo xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe, kunye nee-engile zokubukela ezibanzi zasekhohlo:80 / Ekunene:80 / Phezulu:80 / Ezantsi:80 degrees (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko we-1500:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya kwe-400 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomphezulu weglasi ochasene ne-glare.
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-ST77916 driver IC enokuxhasa nge-QSPI interfaces. I-voltage yombane ye-LCM isuka kwi-2.4V ukuya kwi-3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V. Le module yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso ze-automation zasekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, izixhobo zonyango, njl. Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃ kunye namaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.