I-N072-0616TBBIG45-H10 yi-TFT-LCD Module enesikrini esijikelezileyo esingu-0.72-intshi kunye nesisombululo see-pixels ezingama-60*160. Esi sikrini se-LCD esijikelezayo sisebenzisa iphaneli ye-SPI, eneengenelo zomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama epheleleyo xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe, kunye nee-engile zokubukela ezibanzi zasekhohlo:80 / Ekunene:80 / Phezulu:80 / Ezantsi:80 degrees (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko we-1500:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya kwe-350 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomphezulu weglasi ochasene ne-glare.
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-GC9D01 driver IC enokuxhasa nge-SPI interfaces. I-voltage yombane ye-LCD isuka kwi-2.5V ukuya kwi-3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V. Le module yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso ze-automation zasekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, izixhobo zonyango, njl. Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+60℃ kunye namaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.
| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-ize | 0.72intshi |
| Iipixels | 60×16Amachaphaza ayi-0 |
| Jonga iNdlela | Yonke Imbono |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 6.41*17.09mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 8.52(Ububanzi) x 21.695(V) x1.47(D)mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | |
| Ukukhanya | 350 (Ubuncinci)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI |
| Inombolo yePin | 10 |
| Umqhubi we-IC | GC9D01 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | 1 I-LED EMHLOPHE |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.1 |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +60 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.