I-N139-3636TBWPG41-C16 yi-TFT-LCD Module enesikrini esijikelezileyo esi-1.39-intshi kunye nesisombululo see-pixels ezingama-360RGB*360. Esi sikrini se-LCD esijikelezayo sisebenzisa iphaneli ye-QSPI, eneengenelo zomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama epheleleyo xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe, kunye nee-engile zokubukela ezibanzi zasekhohlo:80 / Ekunene:80 / Phezulu:80 / Ezantsi:80 degrees (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko we-1500:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya kwe-400 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomphezulu weglasi ochasene ne-glare.
Iimodyuli yakhelwe ngaphakathi nge-GC9B71 driver IC enokukwaziinkxasongeIi-interface ze-QSPI. I-voltage yombane ye-LCDivela kwi2.4V ukuya kwi3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V. Imodyuli yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso ze-automation zasekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, izixhobo zonyango, njl. Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi +70℃ kunye namaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi -30℃ ukuya kwi +80℃.
| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-ize | 1.39intshi |
| Iipixels | 360×36Amachaphaza ayi-0 |
| Jonga iNdlela | Yonke Imbono |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 35.31(Ububanzi) x 35.31(V) mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 37.8(Ububanzi) x 39.77(V) x1.41(D)mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | |
| Ukukhanya | 400 (Ubuncinci)cd/m² |
| Ujongano | QI-SPI |
| Inombolo yePin | 16 |
| Umqhubi we-IC | GC9B71 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | 1 I-LED EMHLOPHE |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.