| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.33 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-240×240 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 12 |
| Umqhubi we-IC | ST7789V3 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ezimbini ezimhlophe nezimhlophe |
| I-Voltage | 2.4~3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N133-2424TBBIG26-H12 yiModyuli ye-TFT-LCD enesikrini sesikwere esijikelezayo esiyi-1.33-intshi kunye nesisombululo see-pixels ezingama-240x240.
Esi sikrini se-LCD esisikwere sisebenzisa iphaneli ye-IPS, enezibonelelo zomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama epheleleyo xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe, kunye nee-engile zokubukela ezibanzi zasekhohlo:80 / Ekunene:80 / Phezulu:80 / Ezantsi:80 degrees (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko we-800:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya kwe-350 cd/m² (ixabiso eliqhelekileyo), kunye nomphezulu weglasi ochasene nokukhanya.
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-ST7789V3 driver IC enokuxhasa nge-SPI interfaces.
I-voltage yombane ye-LCM isuka kwi-2.4V ukuya kwi-3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V. Imodyuli yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso zokwenza izinto ngokuzenzekelayo ekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, izixhobo zonyango, njl.
Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi + 70℃ kwaye amaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi -30℃ ukuya kwi + 80℃.
①Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
②Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
③Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
④Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.