| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.28 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-240×240 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 12 |
| Umqhubi we-IC | GC9A01 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.2 g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N128-2424THWIG04-H12 sisikrini se-IPS TFT-LCD esijikelezayo esinesikrini sobubanzi obuyi-1.28-intshi esinesisombululo see-pixels ezingama-240x240.
Esi siboniso se-TFT esijikelezayo siquka iphaneli ye-IPS TFT-LCD eyakhiwe nge-GC9A01 driver IC enokunxibelelana nge-interface ye-SPI.
I-N128-2424THWIG04-H12 yiphaneli ye-IPS (In plane Switching), enenzuzo yomahluko ophezulu, imvelaphi emnyama yokwenyani xa isibonisi okanye i-pixel icinyiwe kunye ne-engile yokubukela ebanzi yeKhohlo:85 / Ekunene:85 / Ephezulu:85 / Ezantsi:85 degree (eqhelekileyo), umlinganiselo womahluko yi-1,100:1 (ixabiso eliqhelekileyo), ukukhanya yi-350 cd/m².
I-voltage yombane ye-LCM isuka kwi-2.5V ukuya kwi-3.3V, ixabiso eliqhelekileyo le-2.8V.
Imodyuli yokubonisa ifanelekile kwizixhobo ezincinci, izixhobo ezinxitywayo, iimveliso zokwenza izinto ngokuzenzekelayo ekhaya, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, njl.
Ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi + 70℃ kwaye amaqondo obushushu okugcina ukusuka kwi -30℃ ukuya kwi + 80℃.