| Uhlobo loBoniso | I-OLED |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.89 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-167×42 |
| Imo Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Umnx)cd/m² |
| Indlela Yokuqhuba | Ubonelelo lwangaphandle |
| Ujongano | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-SPI enezintambo ezi-4 |
| Umsebenzi | 1/42 |
| Inombolo yePin | 24 |
| Umqhubi we-IC | I-SSD1322 |
| I-Voltage | 1.65-3.3 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40 ~ +85°C |
I-N289-6742ASWAG01-C24 sisiboniso se-2.89” se-COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-167×42.
Le modyuli yokubonisa ye-OLED inomlinganiselo we-outline we-75.44×24.4×2.03 mm kunye nobukhulu be-AA 71.446×13.98 mm; Le modyuli yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; inokuxhaswa nge-parallel, i-4-line SPI, kunye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic yi-3.0V (ixabiso eliqhelekileyo), i-1/42 drive duty.
I-N289-6742ASWAG01-C24 sisiboniso se-OLED sesakhiwo se-COG, le modyuli ye-OLED ifanelekile kwii-applications zasekhaya ezikrelekrele, izixhobo eziphathwayo, izixhobo zobuchwepheshe ezikrelekrele, iimoto, izixhobo zezixhobo, izixhobo zonyango, njl.
Imodyuli ye-OLED ingasebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -40℃ ukuya kwi +85℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -40℃ ukuya kwi +85℃.
Lilonke, iphaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED itshintsha umdlalo kwaye ithatha amava okubonisa iwase kwinqanaba elitsha ngokupheleleyo.
Ngenxa yobukhulu bayo obuncinci, isisombululo esiphezulu, kunye nokukhanya okugqwesileyo, le paneli ye-OLED ifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezicelo, kubandakanya ii-smartphones, iitablets, iikhamera zedijithali, nokunye.
Iprofayili yayo encinci kunye neendlela zokunxibelelana eziphambili zenza ukuba ilungele abayili kunye nabavelisi abafuna ukwenza izixhobo ezinesitayile nezintsha.
Phucula imifanekiso yakho kwaye wenze umxholo wakho uphile ngephaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Ubhityile–Akukho mfuneko yokukhanya kwangasemva, ukuzikhupha;
2. I-engile yokubukela ebanzi: Idigri yasimahla;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 90 cd/m²;
4. Umlinganiselo ophezulu wokungafani (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isantya esiphezulu sempendulo(<2μS);
6. Ubushushu bokusebenza obubanzi;
7. Ukusetyenziswa kwamandla okuphantsi.