| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.79 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-142x428 |
| Jonga iNdlela | I-SPI/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Ubungakanani bePhaneli | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 |
| Ujongano | I-SPI/MCU |
| Inombolo yePin | 10 |
| Umqhubi we-IC | I-NV3007 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | |
| I-Voltage | -0.3~4.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +85 °C |
| Ubushushu bokugcina | -40~ +90°C |
I-N279-1428KIWIG01-C10 yi-IPS TFT-LCD eyi-2.79-intshi enesisombululo see-pixels eziyi-142x428. Ixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana ezifana ne-SPI, i-MCU kunye ne-RGB, ibonelela ngokuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kuyo nayiphi na iprojekthi. Ukukhanya kwesiboniso se-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacileyo nokucacileyo nokuba kwiimeko zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-NV3007 driver IC ephucukileyo ukuqinisekisa ukusebenza okugudileyo nokusebenzayo.
I-N279-1428KIWIG01-C10 isebenzisa itekhnoloji ye-IPS (In plane Switching) ebanzi. Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 85/ekunene: 85/phezulu: 85/ezantsi: 85 degrees. umlinganiselo wokungafani we-1300:1, kunye nomlinganiselo we-aspect we-3:4 (ixabiso eliqhelekileyo). I-voltage yokubonelela ye-analog isuka kwi-1.65V ukuya kwi-3.3V (ixabiso eliqhelekileyo yi-2.8V). Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-angles zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Le modyuli ye-TFT-LCD ingasebenza phantsi kobushushu ukusuka kwi--40℃ ukuya kwi-+85℃, kwaye ubushushu bayo bokugcina buqala kwi--40℃ ukuya kwi-+85℃.
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.