| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 7.0 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza angama-800×480 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 164.90×100×3.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 16.7 M |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-RGB ye-8-bit ehambelanayo |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED ye-27 CHIP-MHLOPHE |
| I-Voltage | 3.0~3.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-B070TN333C-27A yimodyuli yokubonisa ye-TFT-LCD eyi-intshi ezi-7; yenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-800x480. Le paneli yokubonisa inomlinganiselo wemodyuli oyi-164.90×100×3.5 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-153.84×85.632 mm. Imodi yokubonisa idla ngokuba mhlophe, kwaye ujongano yi-RGB. Isikrini sinewaranti yeenyanga ezili-12 kwaye siyafumaneka njengombane wefektri. Isikrini sidityaniswe nomqhubi we-IC EK9716BD4 kunye ne-EK73002AB2 kwimodyuli. Uluhlu lwevolthi yokubonelela nge-interface luyi-3.0V ukuya kwi-3.6V. Isikrini singasetyenziswa kwizicelo ezahlukeneyo ezifana neenkqubo zokuhambisa iimoto, abadlali beendaba eziphathekayo, iinkqubo zolawulo lwemizi-mveliso, njl. Le modyuli ye-TFT inokusebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.
Isibonisi se-B070TN333C-27A 7" TFT LCD sixhasa itekhnoloji ye-CTP (Capacitive Touch Panel), evumela ujongano lomsebenzisi oluqondakalayo noluphendulayo xa kuthelekiswa nezikrini zokuchukumisa ezithintelayo. Itekhnoloji yesikrini sokuchukumisa esithintelayo isekelwe kumgaqo wokubona utshintsho kwi-capacitance kumphezulu wephaneli yokuchukumisa.
Iphaneli yokuchukumisa yenziwe ngomaleko ohambisayo ocacileyo phezu kwephaneli yokubonisa kunye ne-IC yokulawula eva utshintsho kwi-capacitance ebangelwa kukuchukumisa komntu. Inika impendulo yokufaka echanekileyo nechanekileyo kwaye inobomi obude kunezikrini zokuchukumisa ezithintelayo.