| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 10.1 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-1024×600 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 16.7 M |
| Ukukhanya | 250 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-RGB ye-8-bit ehambelanayo |
| Inombolo yePin | 15 |
| Umqhubi we-IC | I-TBD |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED EMHLOPHE |
| I-Voltage | 3.0~3.6 V |
| Ubunzima | I-TBD |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-B101N535C-27A yimodyuli yokubonisa ye-TFT-LCD eyi-intshi eziyi-10.1; yenziwe ngesisombululo see-pixels eziyi-1024×600. Le paneli yokubonisa inomlinganiselo wemodyuli oyi-235 × 143 × 3.5 mm kunye nobukhulu be-AA obuyi-222.72 × 125.28 mm. Imodi yokubonisa idla ngokuba mhlophe, kwaye ujongano yi-RGB. Isikrini sinewaranti yeenyanga ezili-12 kwaye siyafumaneka njengesixhobo somzi-mveliso. Isikrini singasetyenziswa kwizicelo ezahlukeneyo ezifana neenkqubo zokuhambisa iimoto, abadlali beendaba eziphathekayo, iinkqubo zolawulo lwemizi-mveliso, njalo njalo. Le modyuli ye-TFT inokusebenza kumaqondo obushushu ukusuka kwi -20℃ ukuya kwi +70℃; amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi -30℃ ukuya kwi +80℃.
Isibonisi se-B101N535C-27A 10.1" TFT LCD sixhasa itekhnoloji ye-CTP (Capacitive Touch Panel), evumela ujongano lomsebenzisi oluqondakalayo noluphendulayo xa kuthelekiswa nezikrini zokuchukumisa ezithintelayo. Itekhnoloji yesikrini sokuchukumisa esithintelayo isekelwe kumgaqo wokubona utshintsho kwi-capacitance kumphezulu wephaneli yokuchukumisa.
Iphaneli yokuchukumisa yenziwe ngomaleko ohambisayo ocacileyo phezu kwephaneli yokubonisa kunye ne-IC yokulawula eva utshintsho kwi-capacitance ebangelwa kukuchukumisa komntu. Inika impendulo yokufaka echanekileyo nechanekileyo kwaye inobomi obude kunezikrini zokuchukumisa ezithintelayo.