| Uhlobo loBoniso | I-IPS-TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 1.08 intshi |
| Iipixels | Amachaphaza ayi-128×220 |
| Jonga iNdlela | I-IPS/Mahala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 300 (Umn)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yePin | 13 |
| Umqhubi we-IC | GC9A01 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED e-1 ene-chip-white |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.2 g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N108-1222TBBIG15-H13 yimodyuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-1.08-intshi ye-IPS ene-angle ebanzi ye-TFT-LCD. Le paneli ye-TFT-LCD encinci inesisombululo see-pixels eziyi-128×220, i-IC yokulawula ye-GC9A01 eyakhelwe ngaphakathi, ixhasa ujongano lwe-SPI yeengcingo ezi-4, uluhlu lwe-voltage yokuhambisa (VDD) oluyi-2.5V~3.3V, ukukhanya kwemodyuli eyi-300 cd/m², kunye nomahluko we-800.
Enye yezona zinto zibalaseleyo kwesi sibonisi se-TFT LCD se-1.08-intshi yiphaneli yaso eyakhelwe ngaphakathi ye-IPS (In-Plane Switching). Le teknoloji inika i-engile yokubukela ebanzi ukusuka ekhohlo: 80 / ekunene: 80 / phezulu: 80 / ezantsi: 80 degrees (eqhelekileyo), evumela abasebenzisi ukuba bonwabele imifanekiso ecacileyo necacileyo evela kuzo zonke ii-engile. Nokuba ubukela iividiyo, ubukela iifoto okanye udlala imidlalo, isibonisi siqinisekisa amava okubona angcono.
I-N108-1222TBBIG15-H13 ifanelekile kakhulu kwizicelo ezifana nezixhobo ezinxitywayo, iimveliso ezimhlophe, iinkqubo zevidiyo, izixhobo zonyango, izitshixo ezikrelekrele. Ubushushu bokusebenza bale modyuli yi--20 ℃ ukuya kwi-70 ℃, kwaye ubushushu bokugcina buyi--30 ℃ ukuya kwi-80 ℃.