| Uhlobo loBoniso | I-IPS TFT-LCD |
| Igama lebrand | I-WISEVISION |
| Ubungakanani | 2.45 intshi |
| Iipixels | 172RGB*378 |
| Jonga iNdlela | 12:00 |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 25.8(Ububanzi) x 56.7(V) mm |
| Ubungakanani bePhaneli | 28(Ububanzi) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Ulungiselelo lombala | Umgca othe nkqo we-RGB |
| Umbala | Mhlophe |
| Ukukhanya | 350 (Umnx)cd/m² |
| Ujongano | I-SPI yoMgca o-4 |
| Inombolo yePin | 16 |
| Umqhubi we-IC | ST77925 |
| Uhlobo lwezibane zangasemva | I-LED emhlophe emi-4 |
| I-Voltage | 2.5~3.3 V |
| Ubunzima | 1.1g |
| Ubushushu bokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Ubushushu bokugcina | -30 ~ +80°C |
I-N245-1737KTWPG01-C16 yi-2.45 intshi TFT-LCD enesisombululo see-pixels eziyi-172RGB*378. Ixhasa iindlela ezahlukeneyo zokunxibelelana ezifana ne-4 Line SPI, ibonelela ngokuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kuyo nayiphi na iprojekthi. Ukukhanya kwesiboniso se-350cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacileyo nokucacileyo nokuba kwiimeko zokukhanya okukhanyayo. Imonitha isebenzisa i-IC yomqhubi ophucukileyo ukuqinisekisa ukusebenza okugudileyo nokufanelekileyo.
I-N245-1737KTWPG01-C16 isebenzisa itekhnoloji ye-wide angle (In plane Switching). Uluhlu lokubukela lusekhohlo: 25/ekunene: 25/phezulu: 25/ezantsi:25iidigri. umlinganiselo wokungafani we-1000:1, kunye nomlinganiselo we-aspect we-3:4 (ixabiso eliqhelekileyo). I-voltage yombane ye-analog isuka kwi-2.5V ukuya kwi-3.3V (ixabiso eliqhelekileyo yi-2.8V). Iphaneli ye-IPS inoluhlu olubanzi lwee-engile zokubukela, imibala eqaqambileyo, kunye nemifanekiso esemgangathweni ophezulu egcweleyo kwaye yendalo. Le modyuli ye-TFT-LCD ingasebenza phantsi kwamaqondo obushushu ukusuka kwi--20℃ ukuya kwi-+70℃, kwaye amaqondo obushushu ayo okugcina aqala kwi--30℃ ukuya kwi-+80℃.
I-New Vision Technology Co., Ltd. inekomkhulu eShenzhen kwaye ibikhonza abathengi kangangeminyaka eli-15 ngezakhono zayo zophando nophuhliso oluqinileyo. Sizimisele ukubonelela ngeenkonzo zokubonisa ezikumgangatho ophezulu kunye nezobugcisa kubathengi kwihlabathi liphela. Iimveliso zethu, ezifana ne-N245-1737KTWPG01-C16, zaziwa ngokuthembeka kwazo, ukuzinza, kunye nokusebenza kakuhle.
Uluhlu olubanzi lwemiboniso: Kubandakanya i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izisombululo zokubonisa: Kubandakanya izixhobo zokwenza izinto, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibane sangasemva kunye nobukhulu; Inkxaso yobugcisa kunye noyilo-ngaphakathi
Ukuqonda okunzulu nokubanzi kwezicelo zokugqibela;
Uhlalutyo lweendleko kunye nenzuzo yokusebenza kweentlobo ezahlukeneyo zokubonisa;
Ingcaciso kunye nentsebenziswano nabathengi ukuze bathathe isigqibo ngetekhnoloji yokubonisa efanelekileyo;
Ukusebenza kuphuculo oluqhubekayo kwiteknoloji yenkqubo, umgangatho wemveliso, ukonga iindleko, ishedyuli yokuhanjiswa, njalo njalo.
Q: 1. Ndingayifumana i-odolo yesampulu?
A: Ewe, siyayamkela iodolo yesampulu yokuvavanya nokujonga umgangatho.
Q: 2. Lingakanani ixesha lokufumana isampuli?
A: Isampuli yangoku ifuna iintsuku ezi-1-3, isampuli eyenzelwe wena ifuna iintsuku ezili-15-20.
Q: 3. Ngaba unayo nayiphi na imida ye-MOQ?
A: I-MOQ yethu yi-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Iinyanga ezili-12.
Q: 5. yeyiphi i-express odla ngokuyisebenzisa ukuthumela iisampulu?
A: Sidla ngokuthumela iisampulu nge-DHL, i-UPS, i-FedEx okanye i-SF. Kudla ngokuthatha iintsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Lithini ixesha lakho lokuhlawula elamkelekileyo?
A: Ixesha lethu lokuhlawula lidla ngokuba yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.